Grójec

Kraina Jeziorki to 400 km szlaków rowerowych, które leżą w dolinie rzeki Jeziorki. Znajduje się na obszarze powiatu piaseczyńskiego, grójeckiego oraz gminy Mszczonów. Można się po tym terenie poruszać rowerem, kajakiem. W dodatku jest też możliwość poobcowania z przyrodą oraz poznania wielu nowych, interesujących miejsc. Jeżeli chcesz dotrzeć do szlaków rowerowych z Warszawy, to skorzystaj Chojnowskiego Szlaku Rowerowego. Zaczyna się w Łomiankach i biegnie wzdłuż Wisłostrady. Na trasie warto zwiedzić takie miejscowości jak: Grójec z zabytkowymi ratuszami, Tarczyn, Mszczonów oraz willowy Konstancin.

Zajęcia sportowe w Grójcu

Bardzo ciekawą ofertę pod tym względem ma Grójecki Ośrodek Sportu ,,Mazowsze”. Można w nim uprawiać sport rekreacyjne oraz zawodowo. Jeżeli chodzi o tę pierwszą możliwość, to jednymi z dostępnych zajęć jest pływanie. Zajęcia w ,,Akademii Pływania Grójec” obejmują naukę oraz doskonalenie tej umiejętności. Mogą na nie chodzić dzieci i młodzież. Kolejną opcją są zajęcia z aqua-aerobicu. Polecane są osobom starszym oraz tym, które chcą schudnąć.

W Grójeckim Ośrodku Sportu ,,Mazowsze” można również wybrać się na rolki, które są organizowane przez Szkółkę rolkarską SOUL Grzegorza Krajewskiego. Zajęcia odbywają się na hali sportowej lub na dworze w zależności od pogody.

MCK Sport- sklep ze sprzętem sportowym

Zacząłeś właśnie uprawiać jakiś sport i brakuje Ci na przykład tanich nart lub okularów słonecznych Polaroid? Jeżeli tak, to MCK Sport, jest miejscem, w którym jest bardzo duży wybór sprzętu sportowego, w szczególności przeznaczonego do sportów zimowych.

Znajdujesz się aktualnie w: