O nas

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy drużyną zapaleńców, których ulubioną porą roku jest zima! Dlatego, gdy już minie, tęsknimy za nią cały rok. Nasze miesiące nie istnieją pod znanymi wszystkim nazwami. Wyznaczają je śnieg, wiatr i słońce. Jesteśmy też bacznymi obserwatorami, cały czas sprawdzamy warunki, szukamy nowych stacji narciarskich, nowinek technologicznych i nigdy nie ustajemy w poszukiwaniach. Jeżeli jesteś ciekaw, zajrzyj na nasz fanpage facebook’owy.

Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu sportowego i prawie 30 letni staż narciarski. Sport od zawsze był dla nas ważną częścią życia. Dlatego cieszymy się, że oddanie i zapał pozwoliło nam przerodzić pasję w pracę!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Na początku dzieliliśmy się opiniami i poradami z naszymi przyjaciółmi, którzy następnie zostali naszymi klientami. Teraz, dzielimy się naszą ekspercką wiedzą z naszymi klientami, którzy z czasem zostają naszymi przyjaciółmi. Zanim wprowadzimy sprzęt do sklepu, zawsze sami go testujemy. Sprawdzamy pod kątem przeznaczenia do umiejętności użytkownika, rozwiązań technologicznych i nie szczędzimy konstruktywnej krytyki, jeżeli ta jest uzasadniona. Zawsze możecie liczyć na naszą szczerą opinię i rzetelną ocenę sprzętu. Dlatego z szerokiej gamy produktów dostępnych u producentów, wybieramy to, co naszym zdaniem jest najlepsze. Wiemy jak ważna jest relacja ceny do jakości, dlatego staramy się, aby nasza oferta była konkurencyjna i spełniała w oczekiwania naszych klientów.

Większość naszej sprzedaży odbywa się online. Możecie nas również odwiedzić w naszym sklepie stacjonarnym, który od lutego 2019 r. mieści się w samym centrum Warszawy przy al. 3 maja 2. Chętnie porozmawiamy z Wami o nartach przy filiżance pysznej kawy. Szanujemy każdego klienta, nawet tego najmniejszego. Zawsze służymy pomocą w doborze sprzętu i poradach sportowych. Mamy przystępne ceny dla każdego i towar najwyższej jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Polsce takich marek jak:

 

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Nasz showroom znajduje się w Markach pod Warszawą. Od lutego 2019 r. możesz nas również odwiedzić nasz sklep narciarski w Warszawie przy al. 3 maja 2.

Klub Tenisowy Marki – MCK Sport
ul. Piłsudskiego 117
05-270 Marki p. Warszawą

Marki Wjazd od ul. Małachowskiego, proszę minąć markety Biedronka oraz Lidl, następnie skręcić w prawo na teren hotelu i klubu tenisowego.

UWAGA! W PRZYPADKU ODBIORU OSOBISTEGO ZE SKLEPU W MARKACH, PROSIMY PRZYGOTOWAĆ GOTÓWKĘ.

 

Sklep Narciarski i Tenisowy MCK Sport
al. 3 maja 2
00-391 Warszawa

Wjazd od ul. Solec, sklep mieści się na rogu budynku, w pobliżu poradni zdrowia.

sklep narciarski Warszawa powiśle centrum MCK sport
sklep narciarski narty Warszawa marki fischer head

Współpracujemy również z takimi firmami jak:

Znajdujesz się aktualnie w: