Kontakt

SKLEP STACJONARNY

Sklep Narciarski i Tenisowy MCK Sport
al. 3 maja 2
00-391 Warszawa

Wjazd od ul. Solec, sklep mieści się na rogu budynku, w pobliżu poradni zdrowia.

pon. - pt. sob. W tych godzinach otworzymy tylko dla Ciebie. Zadzwoń i umów się.
Tel. +48 606 236 794.

e-mail info@mcksport.pl

Sklep narciarski MCKSport.pl Warszawa - Lokalizacja

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym sklepem w Warszawie!

  Sklep narciarski MCK Sport Warszawa

  Sklep narciarski na Powiślu został otwarty w lutym 2019 roku. Lokalizacja sklepu w samym centrum Warszawy sprawia, że łatwo do nas dojechać z każdego miejsca w stolicy, co doceniają zarówno mieszkańcy Warszawy, jak i turyści którzy przy okazji wizyty w stolicy pragną zaopatrzyć się w sprzęt narciarski.

  Na miejscu oferujemy szeroki wybór nart, butów, kasków, gogli i odzieży narciarskiej. Znajdziecie u nas produkty producentów takich jak: Fischer, Head, Smith, Briko, Carrera, Loeffler, Polaroid czy Uyn. Co najważniejsze - zawsze możecie liczyć na profesjonalny dobór sprzętu.

  SHOWROOM

  Klub Tenisowy Marki
  ul. Piłsudskiego 117, 05-270 Marki

  Sklep stacjonarny otwieramy po wcześniejszym umówieniu – klienci obsługiwani są indywidualnie Wjazd od Małachowskiego na wewnętrzny parking hotelowy.

  tel. +48 606 236 794
  e-mail info@mcksport.pl

  Sklep narciarski MCKSport.pl Marki - Lokalizacja

  Masz pytanie?
  Skontaktuj się z naszym sklepem w Markach!

   Sklep narciarski MCKSport.pl Marki

   Sklep przy hali tenisowej w Markach był pierwszą lokalizacją, gdzie stacjonarnie mogliście zobaczyć, przymierzyć i kupić sprzedawane przez nas produkty. Wraz z rozwojem sklepu i otwarciem sklepu na Powiślu, główna działalność sklepu została przeniesiona z Marek do Warszawy.

   Nadal jednak możecie zaopatrzyć się tu w sprzęt tenisowy oraz narciarski. Jeśli preferujecie tę lokalizację, a nie jesteście pewni dostępności produktów - zadzwońcie, rozwiejemy Wasze wątpliwości lub postaramy się przewieźć interesujące Was produkty z Warszawy do Marek.

   Znajdujesz się aktualnie w: