Okulary przeciwsłoneczne SMITH – zobacz różnicę!

Okulary przeciwsłoneczne Smith to nie tylko elegancki gadżet. Wybierając te okulary otrzymujemy szereg nowoczesnych technologii, które sprawiają, że mamy najlepsze okulary na świecie! Dlaczego, doskonała optyka SMITH’a broni się sama – szyby z filtrami Chromapop uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Doskonała ostrość obrazu i świetne kolory w mocnej oprawie to klucz do sukcesu!

Okulary Smith

Okulary SMITH – okulary przeciwsłoneczne amerykańskiego producenta. Okulary wyróżniają się doskonałą ostrością obrazu. Wysokiej klasy optyka w połączeniu z bardzo porządnie wykonaną oprawą od razu da się zauważyć. Okulary Smith to produkt klasy premium.

Wybierz okulary SMITH i zobacz różnicę!

  • POLARYZACJA SMITH – Polaryzacja okularów przeciwsłonecznych ogranicza olśnienie. Odbijanie się od poziomych powierzchni, takich jak śnieg, woda i asfalt, zmniejsza postrzeganie głębokości i zmniejsza ostrość widzenia, co powoduje zmęczenie oczu. Dokładnie wyrównuje spolaryzowaną warstwę wizualną wewnątrz soczewek, aby odfiltrować 99,9% tej „wizualnej statyczności”, aby uzyskać precyzyjnie dostrojony obraz akcji.
  • POLARCHROMICZNY: SPOLARYZOWANE SOCZEWKI Z TECHNOLOGIĄ FOTOCHROMICZNĄ, DOSTOSOWANE DO KAŻDEJ ZMIANY WARUNKÓW ŚWIATŁA
    Dzięki Smith Polarchromic Smith łączy zalety nieoślepiającej zaawansowanej polaryzacji z czułą na UV, samodopasowującą się technologią fotochromową, aby zaoferować soczewki przeciwsłoneczne, które dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, dzięki czemu zawsze masz idealny odcień do ilości światła.
  • TLT (TAPERED LENS TECHNOLOGY) – Kiedy światło przechodzi przez soczewkę, załamuje się, tj. Zmienia kurs. Jeśli nie zostanie skorygowany, załamanie może powodować zniekształcenie obrazu i zmęczenie oczu. Technologia stożkowych soczewek Smitha prostuje nadchodzące promienie świetlne, stopniowo zwężając soczewkę od centrum optycznego w kierunku widoku peryferyjnego. Oznacza to, że widzisz ze 100% dokładnością i maksymalnym komfortem.
  • HYDROLEOFOBOWE – POWŁOKI ODPORNE NA WODĘ I OLEJ – Zabezpieczone przed wilgocią, tłuszczem i brudem. Bariera między soczewkami a światem. Woda będzie się zbierać i rozpraszać bez smug. Smugi odcisków palców są łatwo usuwane.
  • POWŁOKI ANTYODPORNE (A / R) – Zastosowane próżniowo powłoki antyrefleksyjne (A / R) na tylnej stronie soczewki wyeliminują uciążliwe odbicia światła bocznego.

Smith to producent okularów przeciwsłonecznych klasy premium, z bogatą historią marki. Słynie z dbałości o szczegóły oraz z wysokiej jakości produktów. Okulary przeciwsłoneczne Smith wyróżniają się ostrością obrazu, mają najlepszą optykę na rynku.

Zobacz więcej dzięki Chroma Pop

Gdy zobaczysz więcej, możesz zrobić więcej. Technologia soczewek ChromaPop poprawia wyrazistość i naturalny kolor, dzięki czemu bez wysiłku zobaczysz więcej szczegółów. Więcej szczegółów daje przewagę potrzebną do pewności działania i większej zabawy.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE CHROMAPOP

  • Ostrzejszy obraz – ULEPSZONE DOŚWIADCZENIE Spraw, by każda chwila była bardziej żywa i wyraźna.
  • Łatwiej – NATYCHMIASTOWA KORZYŚĆ Postaw na matkę naturę bez oczu, które muszą tak ciężko pracować.
  • Szybciej – WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ Zaufanie do tego, co widzisz, pozwala przekraczać granice szybciej i dalej.

Zaawansowana technologia szkieł SMITH
Zaawansowana technologia szkieł SMITH

Konstrukcje ChromaPop, szkło Techlite i soczewki karbonowe są zoptymalizowane, aby zapewnić szereg korzyści optycznych i zwiększyć odpornyść na uderzenia. Dokładnie dopasowane najlepsze filtry z polaryzacją i wykończone soczewki wielowarstwowym lustrem, powłoką antyrefleksyjną (A / R), powłoką zapobiegającą zadrapaniom i powłokami hydrofobowymi. Rezultatem końcowym jest sztucznie wykonana soczewka, która zachowuje postrzeganie kolorów i zapewnia zoptymalizowaną klarowność optyczną i precyzję w każdych warunkach.

Barwy mają znaczenie

barwy w szkłach smith ląd

Wybierz soczewkę przeciwsłoneczną dla odpowiednich warunków. Soczewki SMITH są dostrojone, aby zapewnić najwyższą klarowność i trwałość każdego doświadczenia.

barwy w szkłach smith woda

Po okulary SMITH zapraszamy tutaj

Tagi: , ,