Zwroty towaru

Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje prawo do zwrotu zakupionego towaru, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania zakupionego produktu.

W przypadku rezygnacji / odstąpienia od zakupu prosimy o złożenie oświadczenia na piśmie lub wysłanie e-maila na adres: serwis@mcksport.pl oraz o odesłanie towaru na adres:

MCK Sport – KT Marki,
ul. Piłsudskiego 117, 05-270 Marki

Uprzejmie prosimy, aby zwracany towar był odpowiednio zabezpieczony, tak żeby nie uległ zniszczeniu w transporcie. Informujemy, że sklep nie przyjmuje zwrotów wysłanych za pobraniem.

W przypadku zwrotów niezbędne jest dołączenie dowodu zakupu (paragon lub kopii faktury VAT)!

Zwroty dokonywane są taką samą formą płatności jaką wybrał klient. W przypadku zamówień za pobraniem prosimy o wpisanie numeru konta bankowego, na który ma być wykonany przelew zwrotny, oraz na wszelki wypadek e-mail lub telefon kontaktowy!

Zwroty staramy się wykonywać możliwie jak najszybciej – weryfikacja zwrotu w sezonie może zająć do 10 dni. Prosimy o cierpliwość.

Reklamacje

W przypadku zgłoszenia reklamacji lub wady produktu prosimy o złożenie oświadczenia z opisem wady na piśmie lub wysłanie emaila z opisem na adres: serwis@mcksport.pl , następnie prosimy o wysłanie towaru na adres poniżej wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT):

MCK Sport – KT Marki,
ul. Piłsudskiego 117, 05-270 Marki

UWAGA: przesyłki wysyłane za pobraniem nie będą odbierane!

W ciągu 14 dni od otrzymania produktu sklep udzieli informacji na temat zgłoszenia oraz w porozumieniu z klientem ustali dalsze działania.

Wszystkie reklamacje staramy się rozstrzygać możliwie jak najszybciej – prosimy o wpisanie numeru telefonu kontaktowego!

Zwroty i reklamacje