Carrera

Carrera – kaski rowerowe, gogle narciarskie, kaski narciarskie

carrera

Carrera to włoski producent wysokiej klasy sprzętu sportowego, słynący z gogli narciarskich, kasków na rower, na narty i deskę. Firma oferuje najwyższej klasy wykończenie, świetne dopasowanie i bardzo zaawansowane technologicznie rozwiązania. Każdy produkt Carrera posiada certyfikat bezpieczeństwa.

MCK Sport jest oficjalnym sklepem Carrera w Polsce. Produkty zakupione w naszym sklepie pochodzą od krajowego dystrybutora i są objęte gwarancją producenta. Kupując u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny!

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyselekcjonowane produkty najwyższej klasy parametrów, oraz pozytywnie przez nas ocenione – jeśli szukasz innego produktu prosimy o przesłanie maila z zapytaniem, postaramy się pomóc!

W naszej ofercie znajdują się kaski rowerowe: Foldable, Nitro, Hook, Edge, Velodrome, Shake, Razor, Pepe, czy Hurricane.

Oferujemy gogle narciarskie: Rimless, Zenith, Crest, Cliff Evo, Arthemis, Chiodo, Dahlia oraz Kimerik.

Kaski narciarskie i snowboardowe: Karma, Thunder, Makani, C-Lady, Fireball, Bullet, ID, Zephyr, Mystic, czy CJ-1.

Kaski i gogle włoskiego producenta to najwyższej jakości sprzęt sportowy. Jak pokazują wyniki testów z ostatnich kilku lat, znajdują się w ścisłej czołówce najlepiej ocenianych producentów sprzętu zimowego, a przy tym sprzęt oferowany jest w atrakcyjnych cenach! Wymienione wyżej modele są na rynku od lat, są rozpoznawalne na rynku i stałe ulepszane, przez co trudno o lepszy produkt, w takiej cenie.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyselekcjonowane produkty, najwyższej klasy parametrów, oraz pozytywnie przez nas ocenione:

Znajdujesz się aktualnie w: