Carrera

Carrera – wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne włoskiego producenta

carrera

Carrera to włoski producent wysokiej klasy okularów, oraz sprzętu sportowego, słynący z wysokiej klasy wykończenia, świetne dopasowanie i bardzo zaawansowane technologicznie rozwiązania. Każdy produkt Carrera posiada certyfikat bezpieczeństwa.

WSPÓLNA HISTORIA Carrera & Ducati
Zaczynając od wspólnych wartości, które Carrera i Ducati łączy od samego początku, a teraz patrzymy w przyszłość. Przyszłość, która mówi o doskonałości i naszym odważnym duchu.

MANIACY PROJEKTOWANIA
Wszystkie motocykle Ducati i wszystkie okulary wywodzą się z obsesyjnej dbałości o szczegóły, każdego projektu i każdego szkicu. Dobry projekt to coś więcej niż tylko stworzenie czegoś pięknego; oznacza to lepszą wydajność, większą odporność i ciągłe innowacje. Spoglądając w przeszłość, ale patrząc w przyszłość, ten duch każdego dnia prowadzi nas do doskonałości

MIŁOŚNICY JAKOŚCI
Dla Ducati i Carrera jakość nie jest zmienną, to fakt. Najnowocześniejsza technologia, badania materiałowe i ciągłe eksperymenty dają życie unikalnym produktom zaprojektowanym tak, aby wytrzymać próbę czasu. Zakochanie się w motocyklach Ducati lub w okularach Carrera oznacza dokonanie aktywnego wyboru: oznacza to, że chcesz wyróżnić się z tłumu, pragnąc mieć coś wyjątkowego, odważnego i niepowtarzalnego.

INNOWACJE ZAPROJEKTOWANE WE WŁOSZECH
Sportowe korzenie i włoski styl. Carrera tworzy okulary z charakterem, wyrażające niepowtarzalną osobowość ludzi, którzy niekoniecznie wymagają uwagi. Jakość to niezbędnik, powracający temat napędzany innowacjami.

okulary carrera

 

 

 

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyselekcjonowane produkty, najwyższej klasy parametrów, oraz pozytywnie przez nas ocenione:

Znajdujesz się aktualnie w: