Fischer

Fischer – narty, buty narciarskie, kurtki i sprzęt w góry

fischer

Stań się prawdziwym profesjonalistą – postaw na sprzęt marki Fischer. To narty, buty narciarskie, odzież i akcesoria sportowe, dzięki którym zapewnisz sobie najlepsze osiągi, komfort, a wszystko w rozsądnej cenie!

Fischer – z narciarzami od lat

Fischer jako jedyny z dużych producentów sprzętu zimowego jest firmą rodzinną. Posiada bogate doświadczenie w produkcji nie tylko nart, ale również butów narciarskich, czy odzieży sportowej. Firma założona w 1924, w Austrii znana jest z innowacji i najnowszych technologii. Fischer Sports GmbH jest jedynym dostawcą na rynku światowym ekwipunku zarówno do biegów narciarskich i narciarstwa alpejskiego,  jest liderem rynku światowego biegów narciarskich i jednym z największych producentów nart. Siedziba znajduje się w Ried im Innkreis (Austria), a ośrodki produkcyjne zlokalizowane są w Ried im Innkreis i Mukaczewie na Ukrainie.

Wizja Ficher Sports

Fischer stoi za rozwojem, produkcją, marketingiem i dystrybucją sprzętu narciarskiego najwyższej klasy. Jako jedyny dostawca ekwipunku do narciarstwa alpejskiego oraz biegów narciarskich, Fischer oferuje jedynie produkty najwyższej jakości.

Innowacyjność, najwyższej jakości produkty i specjalistyczna wiedza w kluczowych obszarach stanowią podstawę sukcesu firmy. Jako niezależna firma, która jest własnością rodziny od czasu jej powstania, Fischer jest wiarygodnym partnerem dla swoich klientów, swoich najlepszych sportowców i swoich pracowników.

Stabilne finanse, mocna marka i skuteczne procesy biznesowe wspierają środowisko pracy. Największym atutem Fischera są jego lojalni klienci, którzy ufają i wierzą w produkty sygnowane logo marki Fischer.

Sprzęt sportowy od Fischera:

Każda z linii tworzonych przez tę cenioną i znaną na całym świecie markę to kolejny stopień zaawansowania technicznego. Stworzona dla narciarzy, którzy mają wysokie wymagania, dotyczące jakości i wytrzymałości sprzętu. W naszym asortymencie możesz znaleźć szereg akcesoriów, dzięki którym skompletujesz profesjonalny strój i wyposażysz się w modne akcesoria, dodatkowo zwiększające komfort jazdy. Kupisz u nas między innymi:

  • męskie oraz damskie narty przeznaczone dla osób zaawansowanych i średniozaawansowanych,
  • komfortowe buty, stworzone w nowoczesnej, sportowej stylistyce.
  • odzież sportową najwyższej jakości

Narty Fischer

Buty Narciarskie

 

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyselekcjonowane produkty, najwyższej klasy parametrów, oraz pozytywnie przez nas ocenione:

Znajdujesz się aktualnie w: