SMITH

SMITH – gogle i kaski narciarskie

logo smith

SMITH to wiodący producent gogli i kasków na narty i snowboard. Firma jest niekwestionowanym numerem 1 w sprzedaży sprzętu  w Stanach Zjednoczonych. Producent słynie ze świetnej optyki, gogle SMITHA’a wielokrotnie wygrywają testy narciarskie.

MCK Sport jest oficjalnym sklepem SMITH’a w Polsce.

Produkty zakupione w naszym sklepie pochodzą od krajowego dystrybutora i są objęte gwarancją producenta.

Kupując u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny!

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyselekcjonowane produkty SMITH’a, najwyższej klasy parametrów, oraz pozytywnie przez nas ocenione. Między innymi takie modele gogli jak: 4D MAG, IO MAG, IO MAG S, IO MAG XL, IO, Squad MAG, Skyline, Riot, Virtue, Cascade, Knowledge i inne.

Oferujemy modele kasków Smith wyposażone w system MIPS, oraz wykonane z Koroyd: Quantum, Vantage M, Vantage W, Level, Liberty, Altus, Vida, Mission, Mirage, Compass, Code, Holt, Maze, Aspect, Camber i inne.

Znajdziesz u nas świetne okulary przeciwsłoneczne z najlepszą optyką na rynku – okulary przeciwsłoneczne z łatwym systemem wymiany szybek na magnes, modele: Caravan Mag, Attack, oraz wiele innych.

W ofercie Smitha można również znaleźć wiele świetnych kasków rowerowych, z których prawie każdy wyposażony jest w MIPS. Do wyboru modele szosowe – w tym niesamowity Ignite, który sprawia, że jesteśmy jeszcze szybsi. bezpieczny Trace, czy najlepszy kask MTB Forefront 2.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyselekcjonowane produkty, najwyższej klasy parametrów, oraz pozytywnie przez nas ocenione:

Znajdujesz się aktualnie w: