ONE WAY

ONE WAY - dostawca kijów i akcesoriów narciarskich

One Way logo

ONE WAY to znany dostawca kijków narciarskich i akcesoriów. Pierwotnie firma założona w 2004 roku w Finlandii, a obecnie z siedzibą w Austrii. Firma nadal ma silne połączenia swoich skandynawskich korzeni. Znakomity, czysty design produktu, niezwykły sukces w biegach narciarskich i silna komunikacja związana z aktywnościami zimowymi i outdoorowymi charakteryzowała markę od samego początku.

Wizja ONE WAY

Marka prowadzi, a nie podąża. Normy i tradycyjne sposoby działania są do zakwestionowania. ONE WAY to wyrazista siła w sportach zimowych. Napędza sportowców, daje wydajność i pewność siebie. Dąży do tego, aby być nr 1 w biegach XC i Alpine.

Misja marki

Produkty i komunikacja ONE WAY wyróżniają się, ekscytują i zaskakują. Produkty wyznaczają standardy jakości, wydajności i innowacyjności. Marka współpracuje z najlepszymi ludźmi, którzy akceptują markę i jej sposób myślenia, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Nieustannie rozwija swoją działalność w zdrowy i zrównoważony sposób.

ONE WAY umożliwia konsumentowi być i czuć się lepiej niż to, co uważał za możliwe. Pielęgnuje ducha, by nigdy się nie poddawać i rzucać wyzwanie niemożliwemu. Skupia się na jutrze zamiast dzisiaj. Prawdziwi innowatorzy znajdują inspirację w ponownym definiowaniu istniejących zasad i ograniczeń. Nie akceptuje przeciętności.

Znajdujesz się aktualnie w: