Gdzie nas znajdziesz?

Sklepy stacjonarne

Sklep Narciarski i Tenisowy MCKSport.pl

Warszawa Lokalizacja

al. 3 maja 2
00-391 Warszawa

Wjazd od ul. Solec, sklep mieści się na rogu budynku, w pobliżu poradni zdrowia.

pon. - czw. pt. sob.

E-mail: info@mcksport.pl

 

MCKSport – Marki

Lokalizacja Showroom Marki

Klub Tenisowy Marki
ul. Piłsudskiego 117, 05-270 Marki

Możliwość odbioru zamówień internetowych.
Do sklepu zapraszamy na Powiśle al. 3 maja 2.
Wjazd od Małachowskiego na wewnętrzny parking hotelowy.

Telefon: +48 606 236 794
E-mail: info@mcksport.pl

MCKSport - Województwo lubelskie

W województwie lubelskim przede wszystkim warto jest odwiedzić Zamość. Nazywa się go „perłą renesansu” oraz „Padwą Północy”. Renesansowe kamienice z pewnością Cię zachwycą i zaskoczą. Kolejnym chętnie odwiedzanym przez turystów miejscem jest Kozłówka, położona niedaleko Lubartowa. To najpopularniejsze w Polsce muzeum wnętrz pałacowych. Warto w nim zwiedzić powozownię z kolekcją pojazdów konnych i teatralnię.

Nie zapomnij również o ogrodzie włoskim i Galerii Sztuki Socrealizmu. Województwo lubelskie jest również dobrym miejscem dla osób, które jeżdżą na nartach biegowych lub na nartach zjazdowych. Najchętniej odwiedzana jest Siwa Dolin, która leży na obrzeżach Tomaszowa Lubelskiego. Znajdziesz tutaj parę tras o różnym stopniu trudności. Natomiast profesjonalny sprzęt narciarski dostępny jest w naszym sklepie MCK Sport.

MCKSport - Województwo łódzkie

Sama Łódź jest bardzo atrakcyjnym miastem pod względem turystycznym. Kiedyś słynęła z rozbudowanego przemysłu, a obecnie jest centrum kulturalnym województwa. Nie wyobrażamy sobie, żeby odwiedzić Łódź i chociaż przez chwilę nie pobyć na słynnej ulicy Piotrkowskiej. Jednak województwo łódzkie to nie tylko Łódź. Warto również zwiedzić zespół przestrzenny Nieborów i Arkadia. Arkadia uznawana jest za najpiękniejszy park w całej Polsce. Znajdują się w nim takie zabytki, jak: Świątynia Diany, Akwedukt, Przybytek Arcykapłana, Domek Gotycki z Grotą Sybilli, Łuk Kamienny oraz Dom Murgrabiego.

Województwo łódzkie powinni również odwiedzić wszyscy, którzy kupili sobie już na nowy sezon narty zjazdowe i kask narciarski. Jednym z najciekawszych ośrodków narciarskich jest ośrodek sportowo – rekreacyjny Ski Park ,,Malinka”. Po sprzęt narciarski zapraszamy do MCK Sport.

MCKSport - Województwo mazowieckie

Województwo mazowieckie to numer jeden jeżeli chodzi o powierzchnię i liczbę ludności w Polsce. W Warszawie warto jest zobaczyć: Plac Zamkowy, Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Chopina i Muzeum Historii Żydów Polskich.

W województwie mazowieckim znajduje się również sporo atrakcji dla narciarzy. Mogą się oni wybrać na przykład na Górkę Szczęśliwicką, przy ul. Drawskiej 22 w Warszawie. To miejsce jest dostępne dla narciarzy przez cały rok. Można się tutaj nauczyć: jazdy klasycznej, ale też jazdy slalomem z pomiarem czasu. Jeżeli masz narty biegowe i kask narciarski, to warto wybrać się do Kampinoskiego Parku Narodowego, w którym znajdują się aż trzy trasy biegowe. Sprzęt i akcesoria dla narciarzy znajdziesz w naszym sklepie internetowym MCK Sport.

MCKSport - Województwo małopolskie

Województwo małopolskie jest jednym z najmniejszych w naszym kraju. Jednak jest jednym z najgęściej zaludnionych obszarów w Polsce. Pełno w nim również turystów. Pierwsze skojarzenie jeżeli chodzi o województwo małopolskie to oczywiście Kraków. Warto jest odwiedzić nie tylko Rynek Główny i Sukiennice, ale również Kopalnię Soli w Bochni i w Wieliczce. W okolicach Krakowa znajduje się również sporo ośrodków narciarskich.

Najpopularniejsze stoki narciarskie w Małopolsce to: Bania, Kaniówka, Kotelnica, Zebra, Halny, Kasprowy, Szymanówka oraz Galica. Coś dla siebie znajdą w nich wszyscy, którzy mają narty biegowe lub narty zjazdowe. W naszym sklepie internetowym MCK Sport dostępne są nie tylko narty, ale również wszystkie niezbędne akcesoria dla narciarzy. Chętnie doradzimy przy wyborze sprzętu.

MCKSport - Województwo dolnośląskie

Województwo dolnośląskie słynie z zabytkowych zamków. Warto wymienić choćby znanych jest Zamek Czocha w miejscowości Sucha. Obecnie mieści się w nim ponad 100 miejsc noclegowych. Kolejną atrakcją jest kopalnia Złoty Stok, z której wydobyto z niej już 16 ton złotego kruszcu.

W województwie dolnośląskim znajduje się również sporo ciekawych obiektów narciarskich. Najpopularniejszy jest Zieleniec, czyli dzielnica Dusznik Zdrój. Kolejnym wartym odwiedzenia miejscem jest Czarna Góra w masywie Śnieżnika. W naszym sklepie MCK Sport znajdziesz profesjonalne kurtki narciarskie, spodnie narciarskie męskie i damskie oraz inny sprzęt niezbędny dla wszystkich narciarzy. Nasz asortyment z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi aktywny wypoczynek. Nie tylko w okresie zimowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

MCKSport - Województwo kujawsko pomorskie

Najważniejsze atrakcje turystyczne w województwie kujawsko-pomorskim to Mysia Wieża w Kruszwicy, Wyspa Młyńska oraz Stare Miasto w Toruniu. Z mniej znanych miejsc warto polecić przede wszystkim Muzeum Ściśle Tajne w Tryszczynie pod Bydgoszczą. Ponad cztery metry pod ziemią znajduje się prawie 500 metrów powierzchni ze skomplikowanymi urządzeniami elektronicznymi. Dla wielbicieli pierników polecamy Żywe Muzeum Piernika w Toruniu. Znajduje się w centrum Torunia, więc przy okazji można zwiedzić Stare Miasto. Województwo kujawsko-pomorskie to również raj dla osób, które lubią jeździć na nartach zjazdowych. Największy ośrodek narciarski znajduje się w Kurzętniku. Odpowiedni sprzęt do zimowego szaleństwa jest dostępny w naszym sklepie MCK Sport. Posiadamy narty wielu uznanych marek, na przykład Fischer RC4.THE CURV GT Racetrack 2019.

MCKSport - Województwo lubuskie

Województwo lubuskie jest złożone z 12 powiatów i 2 miast na prawach powiatu. Jest jednym z najciekawszych regionów w Polsce. Połowa województwa lubuskiego to lasy i jeziora. Województwo lubuskie nazywane jest „krainą pięciuset jezior”. Znajdziesz w nim: 2 parki narodowe, 8 parków krajobrazowych oraz 64 rezerwaty przyrody.

Najciekawszą atrakcją dla ludzi, którzy lubią aktywny wypoczynek jest Szlak Kościołów Drewnianych Regionu Kozła. Jego łączna długość to aż 23 kilometry. Można na nim zwiedzić kościoły w Chlastawie, Klępsku oraz Kosieczynie. Warto również zwiedzić Geopark Łuk Mużakowa. W województwie lubuskim znajduje się też całkiem sporo kortów tenisowych. Jednym z nich jest Akademia Tenisa V-szlem w Przytoku, na ul. Słonecznej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz profesjonalne rakiety oraz akcesoria tenisowe. Mamy też buty narciarskie oraz narty zjazdowe.

MCKSport - Województwo opolskie

Województwo opolskie to najmniejszy i najmniej zaludniony region w Polsce. Znajdziesz tutaj bardzo wiele atrakcyjnych tras rowerowych. Jedna z nich ma długość 50, 1 km i biegnie przez: CH Turawa Park, Zawadę, wydmy w Kolanowicach, Łubniany, Maniok, wydmy w Studziance, Brynicę, Świerkle, Czarnowąsy. Ostatecznie kończy się w Opolu. Mieszczą się na niej takie atrakcje turystyczne, jak: drewniany kościół św. Barbary w Kolanowicach, wydmy w Kosowcach i w Studzionce, osady leśne Kosowce i Mańczok, Kapliczka Studzionka oraz kościół św. Anny w Czarnowąsach. Możesz również wybrać się rowerem do kamieniołomów. Po drodze natkniesz się na: , pomnik leśniczego Hugo von Ehrensteina, cmentarz ofiar epidemii cholery w Kamieniu Śląskim. Profesjonalny sprzęt dla osób lubiących aktywny wypoczynek znajdziesz w naszym sklepie MCK Sport. Mamy między innymi: rakiety tenisowe Head Radical oraz Head Speed.

MCKSport - Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów regionów. Zachęcają liczne atrakcje oraz wspaniałe górskie krajobrazy. Warto wybrać się między innymi na Połoninę Wetlińską, Połoninę Caryńską, z której szczytu można zobaczyć Tarnicę oraz masyw Wielkiej i Małej Rawki. Województwo podkarpackie jest również doskonałym miejscem dla wielbicieli nart biegowych oraz nart zjazdowych.

Jednym z najbardziej znanych ośrodków narciarskich w tym regionie jest Arłamów, mieszczący się w dawnej siedzibie PRL-owskich notabli. Znajdują się tutaj dwa wyciągi orczykowe o długości 400 oraz 500 metrów. Natomiast w ośrodku narciarskim Babica są dwie proste trasy o długości 650 metrów. W naszej ofercie mamy profesjonalny sprzęt dla narciarzy. Znajdziesz tutaj narty renomowanych firm w atrakcyjnych cenach.

MCKSport - Województwo pomorskie

Wbrew pozorom w województwie pomorskim można znaleźć sporo atrakcji dla osób, które lubią aktywny wypoczynek. Polecamy na przykład Pomorskie Szlaki Kulturowe. Warto odwiedzić między innymi Szlak Latarni Morskich. Znajduje się na nim aż dziesięć zabytkowych latarni morskich, które od wieków wskazywały drogę żeglarzom. Kolejny ważny szlak to szlak bursztynowy. Mieszczą się na nim muzea, targi, galerie oraz plaże. Jest więc o wiele bardziej urozmaicony niż poprzedni. Jeżeli natomiast bardziej niż zabytki lubisz grę w tenisa, to musisz odwiedzić ośrodek Osowa Reda. Odbywają się w nim zajęcia tenisowe grupowe i indywidualnie, dla dzieci i dorosłych. Ośrodek jest otwarty przez cały rok. W naszej ofercie mamy bardzo wiele rakiet tenisowych. Posiadamy odporne i wytrzymałe modele. Polecamy między innymi model Head Instinct. Mamy również szeroki wybór toreb tenisowych.

MCKSport - Województwo śląskie

Osoby, które lubią piesze wędrówki powinny się udać na Jurę oraz Szlak Orlich Gniazd w województwie śląskich. Spotkają tam zachwycające krajobrazy. Na szlaku Orlich Gniazd znajdują się również takie zabytki, jak: Zamek Ogrodzieniec w Podzamczu (jeden z największych zamków w Europie, Zamki w Mirowie oraz Bobolicach, „Bąkowiec” w Morsku, „Pilcza” w Smoleniu oraz Zamek Olsztyn koło Częstochowy.

Szlak Orlich Gniazd powinni zwiedzić również rowerzyści, narciarze oraz wielbiciele jazdy konnej. Natomiast jeżeli lubisz jeździć na nartach zjazdowych, to zapraszamy do Centralnego Ośrodka Sportu, Ośrodka Narciarskiego Czyrna-Solisko lub Górniczego Ośrodka Narciarskiego. Wisła i Ustroń to kolejne ważne dla narciarzy miejsca. Natomiast w naszym sklepie znajdziesz między innymi: narty, buty, oraz kaski narciarskie.

MCKSport - Województwo świętokrzyskie

W województwie świętokrzyskim znajduje się ponad 2000 km szlaków oraz ścieżek rowerowych o dużym zróżnicowaniu przyrodniczym. Najbardziej znany jest „Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo”. Biegnie przez następujące województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Początek szlaku jest w Elblągu, a koniec w Końskich. Jego łączna długość to ponad 2079,5 km. W województwie świętokrzyskim jest również kilkanaście wyciągów narciarskich. Większość stoków jest dobrze oświetlona i sztucznie naśnieżana. Chętnie odwiedzane przez narciarzy miejsce to Telegraf (406 m n.p.m.) w Kielcach. Znajduje się tutaj podwójny orczyk oraz trasa o długości 500 metrów. Jeżeli szukasz sklepu z profesjonalnym sprzętem, zarówno dla rowerzystów, jak i dla narciarzy, to zapraszamy do naszego sklepu. W ofercie posiadamy kurtki narciarskie męskie, narty zjazdowe i narty biegowe.

MCKSport - Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie nazywane jest ,,Krainą Tysiąca Jezior”. Znajduje się w nim bardzo wiele atrakcyjnych szlaków kajakowych. Jednym z nich jest spływ rzeką Krytunią, czyli Krutyńską Strugą. Chociaż trasa ma aż 102 kilometry, to ze względu na małe fale i niewielkie mielizny jest odpowiednia również dla początkujących kajakarzy. Spływ zaczyna się w jeziorze Warpuńskim, a kończy się w jeziorze Bełdany. Pływał nim nawet Karol Wojtyła, przyszły papież Jan Paweł II.

Województwo warmińsko-mazurskie to również region przyjazny dla osób, których pasją są narty zjazdowe, a raczej jazda na nich. Polecamy między innymi ośrodek narciarski to Kartasiówka, oddalony od Olsztyna tylko o 7 kilometrów. Znajdują się tutaj trzy trasy zjazdowe. W naszej ofercie mamy kaski narciarskie oraz narty biegowe w atrakcyjnych cenach.

MCKSport - Województwo wielkopolskie

Czym wyróżnia się województwo wielkopolskie? Na pewno powierzchnią, ponieważ pod tym względem jest drugie w Polsce. To doskonały region dla osób ceniących sobie aktywne spędzanie czasu. Jeżeli lubisz jazdę na rowerze, to z pewnością spodoba Ci się Wielkopolski System Szlaków Rowerowych. To łącznie aż 1500 tras rowerowych, o zróżnicowanej długości i poziomie trudności. Warto po drodze podziwiać krajobrazy, ponieważ w tym województwie spotkasz, góry, jeziora, a nawet morze. Nie można zapomnieć o odwiedzeniu Poznania, po którym też z łatwością będziesz mógł poruszać się na rowerze. Najważniejsze zabytki w Poznaniu to: Katedra na Ostrowie Tumskim, rynek i zamek cesarza Wilhelma II. Warto również wybrać się do A & M Academy – Korty Tenisowe przy AQUAPARKU przy ulicy Grottgera 4. Torby sportowe i lekką rakietę HEAD SPEED S 285g 2016 w atrakcyjnej cenie, znajdziesz w naszym sklepie.

MCKSport - Województwo zachodniopomorskie

W województwie zachodniopomorskim znajdują się przede wszystkim bardzo atrakcyjne szlaki turystyczne. Są to: Szlak Latarń Morskich, Szlak Cystersów, Szlak Zakonu Templariuszy, Szlak Gotyku Ceglanego, Szlak Solny, Szlak Hanzeatycki, Zachodniopomorski Szlak Żeglarski, Pomorska Droga świętego Jakuba. Województwo zachodniopomorskie to również raj dla narciarzy. Pamiętaj o tym, żeby zabrać ze sobą na wyjazd narty zjazdowe oraz kurtkę narciarską. Najbardziej znanym ośrodkiem narciarskim jest Stara Studnica Ski. Znajduje się tutaj wyciąg orczykowy o długości 300 metrów.Warto przejechać się dwoma trasami, które są odpowiednio oświetlone i naśnieżone.

Profesjonalny sprzęt dla narciarzy znajdziesz w naszym sklepie MCK Sport. Zapraszamy!

MCKSport - Województwo podlaskie

Województwo podlaskie leży w geograficznym środku Europy. Najważniejsze miasto w tym regionie to Białystok. Na Podlasiu jest bardzo wiele tras rowerowych. Możesz wybrać się na przykład na wycieczkę do Ptasiej Osady. Łączna długość tej trasy to aż 69 kilometrów. Najpierw kieruj się na Stanisławowo, następnie na Wojszki, a w ostatnim etapie na Ploski, w których znajduje się Ptasia Osada. Chociaż jest to długa trasa, to na taką wycieczkę można zabrać nawet dzieci, ponieważ nie ma na niej zbyt wielu wzniesień. Jeżeli natomiast lubisz klasyczną jazdę na nartach, to udaj się na plażę w Dojlidach przy ul. Plażowej w Białymstoku. Możesz tutaj nie tylko pojeździć na nartach, ale również wypożyczyć profesjonalny sprzęt dla narciarzy. Jeżeli wolisz mieć swoje narty, to zapraszamy do nas po narty biegowe i buty narciarskie.

Znajdujesz się aktualnie w: