Polaroid

Polaroid – okulary przeciwsłoneczne na co dzień

Polaroid – okulary przeciwsłoneczne na co dzień

Polaroid Sunglasses to producent wysokiej klasy okularów przeciwsłonecznych. Główną zaletą producenta są soczewki z polaryzacją. Dzięki niej światło odbite od błyszczących powierzchni, takich jak piasek, woda, śnieg lub asfalt nie dociera do oka zapewniając komfort i ostrość widzenia. 

MCK Sport jest oficjalnym sklepem Polaroid’a w Polsce.

Produkty zakupione w naszym sklepie pochodzą od krajowego dystrybutora i są objęte gwarancją producenta.

Kupując u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny!

Dlaczego Polaroid?

Podstawową funkcją okularów przeciwsłonecznych jest ochrona wzroku przed silnym światłem słonecznym. Okulary przydają się zarówno w okresie letnim: na plażach, na wodzie, a także w zimie: na stokach narciarskich i na lodowcach. W mieście okulary przeciwsłoneczne to nie tylko ozdoba, choć ta też jest bardzo ważna, ale również ochrona oczu kiedy poruszamy się na piechotę, czy jak prowadzimy samochód.

We wszystkich okularach Polaroid poza zwykłym przyciemnieniem szybek mamy dodatkowo filtr z polaryzacją. Część fal świetlnych ze słońca odbija się od płaskich takich jak droga lub woda. Odbite światło powoduje tkz. efekt olśnienia – oślepienie, dyskomfort co zmniejsza widoczność i może być niebezpieczne, nie tylko dla naszego oka, ale czasem i dla nas, jeśli zdarza się podczas jazdy samochodem. Polaroid rozwiązuje ten problem stosując szkła z polaryzacją!

Podstawowym elementem szkieł jest polaryzacyjny filtr. Optyka chroni nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem świetlne UVA, UVB i UVC, a soczewki są lekka, elastyczne i odporna na uderzenia. Odporna na zarysowania warstwa na obu stronach uzupełnia wysoką jakość szkieł Polaroid.

Po okulary Polaroid zapraszamy tutaj!

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyselekcjonowane produkty, najwyższej klasy parametrów, oraz pozytywnie przez nas ocenione

Znajdujesz się aktualnie w: