Centrum testowe rakiet tenisowych – zapraszamy do skorzystania z centrum testowego Head i Tecnifibre – Warszawa, Marki.

Udostępniamy wiele modeli rakiet znajdujących się w naszej ofercie sprzedaży do testu. Testowanie rakiet odbywać się może na następujących warunkach:

  1. Kaucja za rakietę wynosi 600 PLN, jednorazowo można wypożyczyć maksymalnie 3 rakiety, koszt wypożyczenia 20 PLN/doba.
  2. Opłata za wypożyczenie pobierana będzie w dniu zwrotu wypożyczanej rakiety, lub rozliczana przez system, z którego dokonano płatności.
  3. W przypadku testowania w Klubie Tenisowym Marki, ul. Piłsudskiego 117, 05-270 Marki opłata za wypożyczenie nie będzie pobierana, pod warunkiem wypożyczenia jej tuż przed grą i zwrócenia po grze.
  4. Maksymalny czas wypożyczenia rakiety wynosi 10 dni. W przypadku wysyłki rakiety czas testowania liczony jest od dnia odebrania przesyłki do dnia jej nadania.
  5. Trwałe uszkodzenie rakiety, bądź nie zwrócenie rakiety w okresie 10 dni wiąże się z utratą kaucji.
  6. Klient nie ponosi opłaty za zerwanie naciągu, bądź zniszczenie owijki.
  7. Rakiety naciągane są z zalecaną przez producenta średnią siłą naciągnięcia różnymi naciągami jednak pod wpływem testowania siła ta może odbiegać od początkowej wartości.
  8. Istnieje możliwość naciągnięcia rakiety na życzenie klienta, wiąże się to z dodatkową opłatą za naciąg oraz za usługę serwisową 40 PLN.
  9. Klient nie ponosi opłaty za wypożyczenie rakiety w przypadku zdecydowania się na zakup rakiety w sklepie mcksport.pl od razu po zwróceniu rakiety z testów. W przypadku zakupu rakiety

Sprawdź dostępne rakiety do testów na mcksport.pl.