UYN

UYN – wysokiej klasy odzież premium

UYN – Unleash Your Nature – oferuje najwyższej klasy bieliznę termoaktywną, oraz sportowe skarpety narciarskie. Producent specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy odzieży sportowej. UYN wyróżnia nie tylko dopracowany krój, ale najbardziej zaawansowana technologia. W połączeniu z naturalnymi materiałami otrzymujemy najlepszy produkt na rynku.

Swoje kolekcje UYN rozszerza o świetną drugą warstwę, kurtki i spodnie narciarskie, oraz sportowe buty.

Luksusowa marka Uyn produkująca bieliznę termoaktywną i skarpetki dla sportowców wykorzystując najnowsze technologie i bardzo nowoczesny design, zdobywa serca najlepszych zawodników na świecie. Za sukcesem firmy stoją nie tylko wykwalifikowani projektanci, ale również takie sławy jak Marcel Hirscher czy Dominik Paris, którzy uczestniczyli w tworzeniu bielizny i skarpet. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie zawodników na stoku udało stworzyć się spełniające wszystkie wymagania produkty.

NAJLEPSI SPORTOWCY, DLA NAJLEPSZYCH ATLETÓW: KIERUJĄC SIĘ TĄ ZASADĄ, UYN® opracował linię NATYON

Jako oficjalny dostawca najlepszych krajowych drużyn alpejskich, UYN® ściśle współpracuje z najlepszymi sportowcami zimowych dyscyplin na świecie. Rezultatem jest długi rękaw ze stójką, dopracowany do ostatniego szczegółu. Unikalna technologia Hypermotion gwarantuje optymalną swobodę ruchów i wspiera Twoją postawę. Kompresja zapewnienia maksymalną wydajność. Ubrani w zwycięskie kolory swojego ulubionego kraju możesz zostać gwiazdą narciarstwa.

UYN – wysokiej klasy odzież sportowa

Znajdujesz się aktualnie w: