Buty narciarskie Fischer Curv 2018

W sezonie 2017/18 po dużym sukcesie serii nart Curv, Fischer prezentuje kolekcję nowych butów Fischer Curv – co je charakteryzuje: wąskie i twarde, czyli krótki opis w dwóch słowach, w modelach męskich flex 110 – 140, damskich 90 – 110 i szerokość skorupy 97mm. Buty skierowane dla doświadczonych narciarzy, a wraz z nowym modelem kilka innowacyjnych technologii:

CONTROL THE CURV
Skorupa CURV została opracowana w ścisłej współpracy inżynierów Fischera, a także sportowców, aby zaoferować zaawansowanym narciarzom najlepsze buty, które zapewniają całkowitą kontrolę i precyzję, najlepszy skręt – Curv.

COMPOSITE FLEX CONTROL
Kompozytowy element w skorupie butów gwarantuje maksymalną kontrolę i identyczny flex we wszystkich temperaturach i warunkach śniegowych, dzięki czemu narciarze mogą skoncentrować się w pełni na idealnych skrętach – Perfect Curv.

PRECISION STEERING
Ergonomiczna konstrukcja obudowy zapewnia prawidłową stabilność, kontrolę i optymalne przenoszenie siły. Nawet najbardziej subtelne impulsy i ruchy przekładają się bezpośrednio na kontrolę na śniegu. Regulowane mankiety wokół osi pionowej umożliwiają indywidualne dopasowanie dla doskonałej kontroli w skrętach i zwiększonej wydajności.

CONNECTED FIT
But narciarski CURV to nowy wymiar butów narciarskich! Obudowa i wkładka są doskonale dopasowane do siebie i zapewniają najwyższy komfort. Connected Fit oznacza 100% kontrolę i komfort dla narciarzy na stoku, którzy szukają wydajności i wysokiej jakości.

Po buty Fischer Curv zapraszamy do MCK Sport!

Tagi: , , ,