Active Dry ® to materiał, który skutecznie odprowadza wilgoć ze skóry, aby utrzymać ją przyjemnie suchą nawet podczas intensywnego wysiłku. Został wyprodukowany przez Halti – czołowego dostarczyciela produktów dla marki Fischer Sports. Halti oprócz niezrównanej technologii może się również pochwalić wysoką jakością materiałów, które wykonywane są z dbałością o środowisko naturalne i z poszanowaniem praw pracowników.

Materiał Active Dry® nie wchłania wody i błyskawicznie szybko wysycha. Do tego jest oddychający. Dlatego materiały wyprodukowane w technologii Active Dry ® są używane w odzieży technicznej, koszulkach, kurtkach i spodniach sportowych, bieliźnie narciarskiej i odzieży warstwowej.

 

MATERIAŁ ACTIVE DRY ® – RODZAJE

Materiały Active Dry® występują w dwóch wariantach:

  •  Active Dry® Cool – materiał „chłodzący”, którego zadaniem jest odprowadzenie wilgoci ze skóry. Ma być przede wszystkim przewiewny, oddychający i lekki.
  • Active Dry® Warm – oprócz podstawowego zadania odprowadzania wilgoci, ten materiał stanowi również świetną izolację cieplną.  Materiały Active Dry® Warm mają specjalną szczotkowaną powierzchnię wewnętrzną. Produkty wykonane z tego materiału nadają się do stosowania jako druga warstwa na nartach oraz jako bielizna termiczna.

 

ACTIVE DRY W PRODUKTACH MCK SPORT:

 

 

 

 

 

 

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o firmie Halti i jej metodach produkcji, zapraszamy na stronę producenta.

 

 

Tagi: , , , , , ,