Black Friday Narty – na jakie promocje warto zwrócić uwagę?

Black Friday wypada w tym roku 26 listopada. Inaczej nazywany jest Czarnym Piątkiem. To właśnie wtedy są największe wyprzedaże, które dotyczą praktycznie każdej branży. Wyprzedaże z okazji Black Friday są największymi w ciągu roku. Można wtedy upolować naprawdę wyjątkowe okazje.

Tydzień wyjątkowych promocji wystartował!

Black Friday jest najbardziej znany w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Wielkiej Brytanii. Zazwyczaj wypada w ostatni piątek listopada, tuż po Święcie Dziękczynienia. W Polsce Czarny Piątek z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny i więcej sklepów ma całkiem atrakcyjne oferty. Co warto kupić, jeżeli jesteś narciarzem?

Black Friday narty – jakiej bielizny termoaktywnej szukać?

Black Friday narty to nie tylko sprzęt narciarski, ale również bielizna termoaktywna w atrakcyjnych cenach. Polecamy Ci w szczególności bieliznę włoskiej marki UYN – która nie tylko nas grzeje, ale także chłodzi!

Jest wyposażona w najnowocześniejsze technologie, dzięki temu pozwala zachować komfort cieplny, niezależnie od panujących wokół warunków atmosferycznych.

Bielizna termoaktywna UYN posiada między innymi technologię HYPERMOTION. Dzięki temu, że została wyprodukowana z jednego kawałka tkaniny, to gwarantuje pełną swobodę ruchów.

W sklepie MCK Sport znajdziesz na przykład modele: UYN Natyon Włochy 2020 bluzka + spodnie ¾ (został tutaj zastosowany wspomniany wcześniej system HYPERMOTION).

Dodatkowo polecamy serię z kaszmirem UYN CASHMERE SHINY WOMAN. Dzięki niemu bielizna termoaktywna jest lekka i miękka.

Black Friday narty

Więcej modeli bielizny UYN przecenionej z okazji Black Friday narty znajdziesz tutaj:

Czy warto kupić skarpety narciarskie na Black Friday?

Jak najbardziej. Skarpety narciarskie są takim elementem garderoby, który często jest traktowany jako dodatek do stroju i nie poświęca się mu zbyt wiele uwagi. To błąd, bo dobrze ogrzane stopy na stoku, chronią Cię przed infekcjami. W dodatku odpowiednio dobrane skarpetki narciarskie zapewniają stopom ochronę przed otarciami.

Warto zwrócić uwagę na skarpety tej samej firmy, co wspomniana wcześniej bielizna narciarska, czyli UYN. Te skarpety charakteryzują się tym, że zostały w nich wykorzystane najnowocześniejsze technologie i mają bardzo interesujący design.

Dobrym wyborem będą między innymi UYN NATYON SKI SOCKS Italy. Wykorzystane w nich zostały technologie:

  • Cool Air Flow – skarpety UYN mają strukturę mikrokanałową 3D. Dzięki temu gwarantują bardzo dobrą cyrkulację powietrza oraz utrzymują stopy w  odpowiedniej temperaturze;
  • Shin and Calf Protector – gwarantuje odpowiednią amortyzację stóp i przepływ powietrza.
Black week

Jeżeli chcesz kupić skarpety UYN na Black Friday narty, poniżej znajdziesz przykłady skarpet dostępnych na mcksport.pl:

Jakimi produktami można się jeszcze zainteresować w Black Friday?

W MCK Sport z okazji Black Friday będziemy mieli promocje na bardzo szeroką gamę produktów. Możemy wśród nich wymienić między innymi: gogle, kije i rękawice narciarskie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty następujących marek:

  • Fischer;
  • HEAD;
  • SMITH;
  • UYN;
  • Nordica;
  • Briko;
  • Polaroid.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem na przykład gogli narciarskich Smith, to zachęcamy do przejrzenia poniższych produktów:

Jeżeli jesteś zainteresowany wszystkimi promocjami na Black Friday narty przejrzyj naszą stronę tutaj!

U nas w tym sezonie Black Friday trwa w dniach 24-29 listopada – Zapraszamy!

Tagi: , ,