Carrera Foldable – kask rowerowy na każdą okazję

Kask rowerowy Carrera Foldable to odpowiedni kask dla osób, które chcą się pozytywnie wyróżnić. Bardzo wygodny – to jedna z najważniejszych zalet tego kasku, ale nie jedyna. Super, oryginalny design, Carrera Foldable ze swoim systemem Flexible Frame, czyli częściowym składaniem kasku, jest chyba jedynym na rynku tego typu rozwiązaniem. Czyli fajnie wygląda, nieużywany zajmuje mniej miejsca, a używany zapewnia super wentylację.

kask carrera foldable kask carerra foldable

Carrera Foldable ma jeszcze jedną dużą zaletę – jest kaskiem na każdą okazję, pasuje do roweru szosowego, miejskiego i MTB. Dobry kask na każdą okazję.

Bezpieczeństo – jak każdy kask Carrery, tak i Foldable posiada wszystkie atesty i spełnia normy bezpieczeństwa, dlatego tym bardziej możemy mieć do niego zaufanie.

PO WIĘCEJ KASKÓW ZAPRASZAMY TUTAJ


Historia marki Carrera sięgają 1956 r. Historia firmy to opowieść o niezwykłej przygodzie łączącej pasję ze sportem i ciągłymi innowacjami. Dzięki otwartemu podejściu do tworzenia nowych produktów, marka od ponad pół wieku kreuje nowe standardy w branży. Misją i obietnicą firmy jest oferowanie najwyższej klasy produktów dla najbardziej wymagających klientów. Aby osiągnąć cel, projektanci wychodzą poza stereotypy dotyczące potrzeby korzystania ze sportowego sprzętu ochronnego. Łącząc innowacje technologiczne, nowoczesny design oraz myślenie o komforcie użytkowników, firma jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa.

Tagi: , ,