NATYON – seria odzieży UYN

Puchar Świata w narciarstwie alpejskim 2020/21 rozpocznie się tradycyjnym otwarciem w Sölden (Austria), w sobotę 17 i niedzielę 18 października. Slalom gigant na lodowcu Rettenbach będzie sygnałem startu sezonu, trzeciego dla UYN – Unleash Your Nature jako czołowej postaci w świecie sportów zimowych.

Również w tym roku włoska marka jest gotowa wesprzeć dziewięć czołowych drużyn narodowych świata wielką innowacją. Nazywa się Natyon 2.0 i jest ewolucją funkcjonalnej bielizny i skarpet, które towarzyszyły najlepszym sportowcom przez ostatnie dwa sezony. Natyon 2.0 działa jeszcze lepiej pod względem wsparcia mięśni, swobody ruchów i termoregulacji. Gotowy na zwycięskie występy.

we are the uyners

WSPANIAŁA DZIEWIĄTKA
Drużyny #UYN-ner na sezon zimowy 2020/21 to Norwegia, Niemcy, Austria, Włochy, Słowenia, Rosja, Chiny i słowacki zespół biathlonowy. Mistrzyni świata Petra Vlhova i mistrzyni olimpijska Ester Ledecka również będą liczyć na jakość UYN. W skład zespołu ambasadorów UYN wchodzą takie legendy narciarstwa, jak Didier Cuche, Maria Höfl-Riesch, Kristian Ghedina, Giorgio Rocca, Luc Alphand, Nicole Hosp i Veronika Zuzulova.

DWA SEZONY, 94 SUKCESÓW
Uruchomiony jesienią 2018 roku Natyon stał się ikoną dla profesjonalnych narciarzy i miłośników sportów zimowych. W ostatnich dwóch sezonach Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim sportowcy noszący UYN wygrali 94 wyścigi i zdominowali klasyfikację generalną z Federicą Brignone, Aleksandrem Aamodtem Kilde (w 2020) i Marcelem Hirscherem (2019). Podobnie jak wielcy mistrzowie, którzy nigdy nie zadowalają się jednym osiągnięciem, ale zawsze dążą do kolejnego zwycięstwa, tak UYN kontynuował testy i ulepszenia, aby stworzyć nowy Natyon 2.0.

Najlepsza bielizna termoaktywna na rynku


CAŁKOWITA SWOBODA RUCHU

Krój bielizny Natyon 2.0 charakteryzuje się dynamicznymi liniami, które oplatają ramiona, bicepsy, odcinek lędźwiowy i mięsień czworogłowy, w kolorach flagi narodowej. To nie jest prosty detal estetyczny, ale precyzyjna funkcjonalność: LINIE DYNAMICZNE zwiększają strategiczne wsparcie dla mięśni i zapewniają większy komfort. Ergonomiczne dopasowanie, wysoka elastyczność materiału i jednoczęściowa konstrukcja ramion dzięki technologii HYPERMOTION pozwalają UYN Natyon 2.0 podążać za każdym ruchem ciała. Dla narciarza oznacza to większe poczucie zwinności i panowania nad ciałem.

DOSKONAŁY MIKROKLIMAT DO WYDAJNOŚCI W NISKICH TEMPERATURACH

Wykonany z zaawansowanej technologicznie przędzy TEXLYTE NANO, ultralekki, ale o doskonałej izolacyjności, Natyon 2.0 tworzy idealny mikroklimat do intensywnych zajęć w niskich temperaturach. Technologia COOLVENT na klatce piersiowej i plecach szybko odprowadza pot na zewnątrz i zapewnia stały przepływ powietrza na skórze dzięki trójwymiarowym mikrokanalikom. DRYLIGHT został zaprojektowany, aby zwiększyć oddychalność w strategicznych miejscach, takich jak pachy i za kolanami, podczas gdy system HEATMEMORY zatrzymuje ciepło, zapobiegając wychłodzeniu ciała.

PIERWSZE SKARPETY Z TECHNOLOGIĄ SHOCKWAVE

Skarpety UYN Natyon 2.0 jako jedyne posiadają technologię SHOCKWAVE, która amortyzuje wstrząsy i rozkłada nacisk wzdłuż określonych trójwymiarowych linii. Mikrokanały COOL AIR FLOW na wewnętrznej powierzchni wspomagają cyrkulację powietrza, tworząc warstwę izolacyjną między tkaniną a skórą. Rezultatem jest idealne połączenie komfortu i wydajności, aby jak najlepiej wspierać sportowca podczas każdej sesji i każdego wyścigu.

Tagi: , , ,