Firma Fischer szykuje na przyszły sezon nie lada zmiany. W sezonie 2019/2020 FISCHER oferuje nam kilka modeli, które mają uzupełniającą szerokość do tych będących już od kilku sezonów w sprzedaży. Dzięki temu otrzymujemy naprawdę kompleksową ofertę butów narciarskich, z których na pewno uda się wybrać jakiś model satysfakcjonujący nasze preferencje. Najgorętszym newsem jest wycofanie grupy Progressor. Można powiedzieć, że to wręcz pokerowe zagranie, ponieważ Progressor był do tej pory najlepiej sprzedającym się modelem nart tej marki. Producent musi mieć naprawdę mocne karty w ręce! Z tego powodu jeszcze bardziej nie możemy się doczekać nadchodzących w lutym testów sprzętu marki Fischer.

 

ŻEGNAMY PROGRESSORY, NADCHODZI RC ONE

Najgorętszą wiadomością jest, sygnalizowana przez nas już wcześniej, decyzja o wycofaniu grupy nart Fischer Progressor, czyli bestsellera ostatnich trzech sezonów! Na szczęście producent nie zostawia nas z niczym. Fischer postanowił wprowadzić na rynek grupę nart RC One. Nowa grupa ma zastąpić aż dwie dotychczasowe, czyli Progressory i ubiegłoroczną nowinkę – grupę PRO MT. Technologia wykonania nart z grupy RC One jest naprawdę obiecująca. W RC One znajdziecie wszystko, co najlepsze w nartach Fischer’a. Nowe RC-ki wykorzystują między innymi znany z nart Fischer CURV Triple Radius System. Grupa składa się z 7 modeli, które będą się między sobą różniły głównie szerokością pod butem.

 

Fischer rc one narty 2019 2020

 

WORLDCUPY OD TERAZ JESZCZE SZYBSZE

Race’owe Worldcupy to obecnie najmocniejsza propozycja Fischer’a skierowana do zawodników i narciarskich profesjonalistów. Technologia wykonania i geometria tych nart jest inspirowana najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w nartach zawodników Pucharu Świata. W nowym sezonie możecie spodziewać się, że Worldcupy będą jeszcze szybsze niż dotychczas. Najpopularniejsze Worldcupy z czarnym ślizgiem będą miały teraz płytę Race Track, a WORLDCUP SC Yellow Base nabierze więcej sportowego sznytu dzięki zastosowaniu płyty CURV Booster.

 

NOWA LINIA BUTÓW

RC4 podium GT Producent wprowadza nową linię butów RC4 Podium GT. Mają 96 mm, czyli więcej niż zawodnicze Podium, które występują w irracjonalnie wąskiej szerokości 92 mm, ale trochę mniej niż 97 milimetrowe buty CURV. Tym samym, RC4 Podium GT stają się grupą najbardziej przystępną dla normalnego użytkownika.

 

Fischer podium 2020 buty narciarskie

 

RANGERY Z OPCJĄ NA SKITOUR

Mamy nowinkę dla miłośników skitour’u! Dobrze znane buty Ranger Free zostaną w nowym sezonie wyposażone w opcję Dynafit, która pozwala na wpięcie się w narty skitourowe. Wcześniej tylko najwyższy model z Rangerów miał taką opcję. Od sezonu 2019/2020 będą ją miały wszystkie modele włącznie z butami damskimi.

 

Fischer buty narciarskie my ranger 2020 damskie

 

NOWOŚĆ – KOMFORTOWY RANGER ONE

Na rynku pojawi się również nowa grupa butów RANGER ONE. Zostały stworzone z myślę o narciarzach preferujących komfortowe, dosyć szerokie buty. RANGER ONE będą miały 101 mm szerokości, co ustawia je pomiędzy butami RC PRO a modelami CRUZAR.

 

Pod koniec lutego wypatrujcie naszych relacji z testów FISCHER!

 

#staytuned

Tagi: , , , , , ,