Firma Fischer szykuje na przyszły sezon nie lada zmiany. W sezonie 2019/2020 FISCHER oferuje nam kilka modeli, które mają uzupełniającą szerokość do tych będących już od kilku sezonów w sprzedaży. Dzięki temu otrzymujemy naprawdę kompleksową ofertę butów narciarskich, z których na pewno uda się wybrać jakiś model satysfakcjonujący nasze preferencje. Najgorętszym newsem jest wycofanie grupy Progressor. Można powiedzieć, że to wręcz pokerowe zagranie, ponieważ Progressor był do tej pory najlepiej sprzedającym się modelem nart tej marki. Producent musi mieć naprawdę mocne karty w ręce! Z tego powodu jeszcze bardziej nie możemy się doczekać nadchodzących w lutym testów sprzętu marki Fischer.

 

ŻEGNAMY PROGRESSORY, NADCHODZI RC ONE

Najgorętszą wiadomością jest, sygnalizowana przez nas już wcześniej, decyzja o wycofaniu grupy nart Fischer Progressor, czyli bestsellera ostatnich trzech sezonów! Na szczęście producent nie zostawia nas z niczym. Fischer postanowił wprowadzić na rynek grupę nart RC One. Nowa grupa ma zastąpić aż dwie dotychczasowe, czyli Progressory i ubiegłoroczną nowinkę – grupę PRO MT. Technologia wykonania nart z grupy RC One jest naprawdę obiecująca. W RC One znajdziecie wszystko, co najlepsze w nartach Fischer’a. Nowe RC-ki wykorzystują między innymi znany z nart Fischer CURV Triple Radius System. Grupa składa się z 7 modeli, które będą się między sobą różniły głównie szerokością pod butem.

 

Fischer rc one narty 2019 2020

Dlaczego Fischer RC ONE?

Narty dla każdego i na każde warunki. Jedno zdanie, które charakteryzuje całą grupę! Fischer oferuje w grupie nart RC ONE aż 8 modeli. Szeroki wybór z jednej strony może komplikować wybór, z drugiej pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb.

W ofercie producent udostępnia 3 modele w wersji GT, które są niec szersze pod butem 78mm, 82mm i 86mm. Narty wyróżniają się szybkim czasem reakcji, jednocześnie nie są zbyt miękkie i nudne. Triple Radius System działa świetnie sprawiając, że narty są niezwykle wszechstronne.

Kolejne modele to RC ONE 72, 73 i 74, który dostępny jest w 3 wersjach: 74, 74S i 74X. Każda z nich ma tak jak kultowy model Fischer Progressor F18 74mm pod butem. W zależności od modelu dostępne są wersje z drewnianym rdzeniem o różnej sztywności i minimalnych różnicach w taliowaniu. Model 74S pod względem sztywności wydaje się najbardziej zbliżony do starszej F18, jest on jednak inaczej taliowany. Model RC ONE 74 to wersja turbo jeszcze szybsza i trochę sztywniejsza. Narty zaskakują skrętnością!

WORLDCUPY OD TERAZ JESZCZE SZYBSZE

Race’owe Worldcupy to obecnie najmocniejsza propozycja Fischer’a skierowana do zawodników i narciarskich profesjonalistów. Technologia wykonania i geometria tych nart jest inspirowana najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w nartach zawodników Pucharu Świata. W nowym sezonie możecie spodziewać się, że Worldcupy będą jeszcze szybsze niż dotychczas. Najpopularniejsze Worldcupy z czarnym ślizgiem będą miały teraz płytę Race Track, a WORLDCUP SC Yellow Base nabierze więcej sportowego sznytu dzięki zastosowaniu płyty CURV Booster.

 

NOWA LINIA BUTÓW

RC4 podium GT Producent wprowadza nową linię butów RC4 Podium GT. Mają 96 mm, czyli więcej niż zawodnicze Podium, które występują w irracjonalnie wąskiej szerokości 92 mm, ale trochę mniej niż 97 milimetrowe buty CURV. Tym samym, RC4 Podium GT stają się grupą najbardziej przystępną dla normalnego użytkownika.

 

Fischer podium 2020 buty narciarskie

 

RANGERY Z OPCJĄ NA SKITOUR

Mamy nowinkę dla miłośników skitour’u! Dobrze znane buty Ranger Free zostaną w nowym sezonie wyposażone w opcję Dynafit, która pozwala na wpięcie się w narty skitourowe. Wcześniej tylko najwyższy model z Rangerów miał taką opcję. Od sezonu 2019/2020 będą ją miały wszystkie modele włącznie z butami damskimi.

 

Fischer buty narciarskie my ranger 2020 damskie

 

NOWOŚĆ – KOMFORTOWY RANGER ONE

Na rynku pojawi się również nowa grupa butów RANGER ONE. Zostały stworzone z myślę o narciarzach preferujących komfortowe, dosyć szerokie buty. RANGER ONE będą miały 101 mm szerokości, co ustawia je pomiędzy butami RC PRO a modelami CRUZAR.

Buty Fischer Ranger ONE – 101mm

Buty Fischer Ranger ONE to zupełnie nowa linia butów narciarskich w ofercie Austriackiego producenta. Bazuje na wcześniejszej linii Ranger Free, ale ma szereg innowacji, które sprawiają, że buty spełnią oczekiwania szerokiej grupy odbiorców. Szerokość skorupy Fischer Ranger ONE to 101mm dla rozmiaru 26,5, przy czym wartość ta zmienia się o 2mm wraz z rozmiarem. Czyli buty w rozmiarze 25,5 będą mieć 99mm, a w rozmiarze 28,5 odpowiednio 105mm.

Dlaczego wybrać buty Fischer Ranger ONE?

Lekkie, doskonale wydajne w każdych warunkach. Ranger ONE są przeznaczone dla pasjonatów, którzy chcą mieć buty maksymalnie uniwersalne. Dzięki insertom Dynafit wybrane modele mogą być wykorzystane do skitouringu! Prosta konstrukcja z intuicyjną dźwignią pozwalająca na ruch cholewki – system podobny to popularnego kiedyś systemu  SKI / WALK.

 

Pod koniec lutego wypatrujcie naszych relacji z testów FISCHER!

 

#staytuned

Tagi: , , , , , ,