Czy urodziny w górach to dobry pomysł?  Są one wyjątkowym dniem w życiu każdego człowieka. Miło jest je spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Oczywiście można zorganizować takie przyjęcie tak jak zawsze, czyli we własnym domu albo zaprosić swoich gości w jakieś wyjątkowe miejsce.

Jeżeli razem ze swoimi znajomymi uwielbiacie chodzić po górach albo jeździć na nartach, to warto zastanowić się nad organizacją swoich urodzin w jednym z kurortów narciarskich. Takie urodziny w górach będą niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich.

Od czego zacząć planowanie przyjęcia urodzinowego w górach?

Najlepiej na początku zastanowić się nad tym, ilu chcesz mieć gości i kogo pragniesz zaprosić na swoje urodziny. Przy organizowaniu urodzin w górach pojawia się pewna trudność polegająca na tym, że wszystkie zaproszone przez Ciebie osoby powinny lubić sporty zimowe albo chociaż górski klimat. Wtedy poza pobytem w hotelu, będziecie mogli spędzać czas wspólnie również w inny sposób.

Wspólne pokonywanie tras narciarskich, nauka jazdy na snowboardzie, próbowanie regionalnych potraw, czy zwiedzanie okolicy, da Wam dużo radości i pozostawi za sobą niezatarte wspomnienia.

urodziny w górach

Jak wybrać miejsce na urodziny w górach?

Tutaj radzimy Ci nie tylko wnikliwie przeczytać ofertę danego hotelu, ale również zapoznać się z opiniami na jego temat w internecie. Wtedy będziesz miał pewność, że Twojego wyśmienitego urodzinowego nastroju nie zepsują na przykład zaniedbane pokoje, czy niesmaczne potrawy.

Kolejną bardzo istotną kwestią jest oferta konkretnego hotelu. Hotele w górach w Polsce mogą zorganizować dla Ciebie na przykład urodziny w stylu góralskim, dyskotekę albo eleganckie przyjęcie. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań, zarówno Twoich, jak i zaproszonych przez Ciebie gości.

Koniecznie bardzo dokładnie sprawdź, co znajduje się w cenie urodzin w górach. W przeciwnym razie, może się okazać, że płacisz tylko za miejsce noclegowe dla gości, a o resztę musisz się zatroszczyć we własnym zakresie.

Prezenty na urodziny w górach

Jeżeli jesteś zapalonym narciarzem, to zachęcamy Cię do zajrzenia na stronę naszego sklepu ze sprzętem sportowym MCK Sport. Znajdziesz tam mnóstwo nart, kijków, narciarskich, gogli i innych akcesoriów, pochodzących od renomowanych producentów.

Świetnym pomysłem na prezent na urodziny w górach, będzie bielizna termoaktywna UYN. Góry mają to do siebie, że łatwo jest w nich zmarznąć. Dlatego ciepła bielizna z kaszmiru z domieszką tkanin syntetycznych będzie strzałem w dziesiątkę.

Jeżeli lubisz kaszmir, to polecamy Ci serię Cashmere UYN, w której znajduje się nie tylko bielizna termoaktywna, ale również skarpety narciarskie.

Możesz też poprosić Twoich przyjaciół, żeby kupili Ci bardzo ciepłe skarpety UYN. Skarpety narciarskie tej firmy mają to do siebie, że są długie, zapewniają komfort cieplny i nie obcierają stóp w czasie jazdy na nartach.

Polecamy Ci na przykład skarpety UYN MAN SKI CASHMERE SOCKS Grey Rock / Black. Została w nich wykorzystana technologia Preshock Shield, która amortyzuje wstrząsy i chroni ścięgno Achillesa.

Skarpety firmy Sidas również będą świetnym pomysłem:

Ostatnią naszą propozycją prezentu na urodziny w górach są gogle narciarskie SMITH. Są one gwarancją szerokiego pola widzenia, doskonałej ochrony oczu oraz idealnego dopasowania do kształtu twarzy. Dobrym pomysłem na prezent będą na przykład gogle SMITH Project Klein Blue Green Sol-X Mirror 2019/20 z cylindryczną szybą Carbon-X.

W sklepie MCK Sport możesz znaleźć jeszcze wiele innych akcesoriów, które warto zabrać ze sobą na urodziny w górach.

Tagi: , ,