Kolekcja nart Head 2020 – zobacz co nowego! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową kolekcją nart Head na sezon 2019/2020. Jako jedni z pierwszych mamy okazję w pełni pokazać co nowego Head przygotował w nadchodzącym sezonie, jak zwykle jest na co popatrzeć!

Większość modeli bazuje konstrukcyjnie na poprzednich wersjach. Trudno jednak wymagać, żeby w każdym sezonie producent pokazywał same nowości. W wielu wypadkach mamy do czynienia z bardzo dopracowanymi konstrukcjami. Które na przestrzeni lat były dopracowane w każdym aspekcie. Obecnie producent korzysta ze zdobytej wiedzy i oferuje swoim klientom dokładnie to czego potrzebują!

Narty Head Worldcup 2020

Grupa nart race’owych Head’a na przygotowane trasy – klasycznie utrzymana została w kolorystyce czarno, biało, żółtej. Dopracowane konstrukcje, bardzo szybkie i precyzyjne narty – to najtrafniejsze i najkrótsze podsumowanie grupy!

Narty Head Supershape 2020

Head Supershape, czyli jedna z najbardziej popularnych grup nart Head’a pojawia się w zmienionej kolorystyce. Każdy z kolorów żółty, zielony, czerwony i niebieski pojawia się w połączeniu z szarością. Odświeżona grafika dodaje jeszcze większej dynamiki nartom.

Narty Head V – shape 2020

Head V–Shape był największą rewelacją w sezonie 2018/19. Wprowadzone modele wyróżniają się szybkim i łatwym wchodzeniem na krawędź. Nie jest inaczej w nadchodzącej kolekcji 2019/20. Dodatkowo producent uzupełnia kolekcję o model V4 XL. Wszystkie narty prezentują się świetnie. Trudno przejść obok nich obojętnie.

Narty Head Joy 2020

Kolekcja nart Head 2020 z damskich modeli ma mniej agresywne kolory, niż w poprzednich kolekcjach. Całość sprawia, że narty damskie wydają się bardziej eleganckie. Jedno jest pewna bardzo podobają się Paniom. Poza wyglądem, wiemy już z poprzednich kolekcji, że modele Epic Joy, Super Joy nie mają sobie równych… .

Narty Head Junior 2020

Kolekcję nart Head 2020 zamykamy nartami juniorskimi, które podobnie jak poprzednie grupy modelowe, są bardzo podobne do poprzednich kolekcji pod względem budowy. Producent głównie zmienia drobne elementy grafiki, Poniżej prezentujemy jeszcze kolekcje nart Head Monster i Core.

Tagi: , ,