UYN – UNLEASH YOR NATURE – druga warstwa

Klasa, witalność, nieważkość globalnego stylu życia i adrenalina z najbardziej niesamowitych stoków narciarskich. UYN uchwycił oszałamiającego ducha Cortiny d’Ampezzo, przekształcając go w warstwę pośrednią najwyższej jakości. Tak powstała Cortina: ta limitowana kolekcja to hołd dla jednego z najlepszych włoskich kurortów narciarskich. To glamour ikona Dolomitów, historyczny etap Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim i dom dla Mistrzostw Świata 2021.

ZOSTAŃ GWIAZDĄ TEJ ZIMY

Cortina jest dla wyrafinowanych i stylowych mężczyzn i kobiet, którzy chcą pokazać swoją osobowość sportowca przy każdej okazji: z nartami lub deską snowboardową u stóp, na śnieżnych spacerach, podczas wybranego przez siebie sportu na świeżym powietrzu; w znanych kurortach, podczas cennego czasu wolnego przeznaczonego na wypoczynek.

Warstwa środkowa Cortina i jej przyjemny komfort pozostaną z Tobą przez cały dzień. Miękki, niezwykle rozciągliwy i mikroperforowany materiał został zaprojektowany, aby zapewnić idealną równowagę między temperaturą ciała, a warunkami otoczenia. Załóż: będziesz zaskoczony doskonałym komfortem dopasowania i swobodą ruchów. Ten maksymalny poziom komfortu nosi nazwę Ergomotion, ekskluzywny projekt rękawa, który pozwala uwolnić energię bez ograniczeń.

Funkcjonalne właściwości Cortiny powalą Cię; jego styl nada niepowtarzalny wygląd Włoska flaga na piersi i pionowe paski podkreślają szybkość i determinację mistrzów, a sprytne gry tonów są wplecione w materiał i podkreślają jego nienaganną elegancję.

Warstwa środkowa z limitowanej edycji Cortiny jest od dziś dostępna w najlepszych europejskich sklepach, zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej, w trzech różnych odcieniach. Wybierz Cortinę i pozwól UYN uczynić Cię gwiazdą tej zimy.


W ofercie na zimę znajduje się innowacyjna kolekcja drugiej warstwy: cztery modele dla mężczyzn i cztery dla kobiet. Wyjątkowo efektowne wykonanie UYN to gładka, wielofunkcyjna dzianina w nowoczesnym stylu do sportów zimowych, do przygód na świeżym powietrzu, a także na wszystkie dni.

Najważniejsze cechy UYN to duża elastyczność i miękkość tkaniny, co jest ważne dla najwyższego komfortu. Trójwymiarowe struktury po stronie zewnętrznej, które są doskonale zintegrowane z materiałem mają na celu poprawę cyrkulacji powietrza. Rezultatem jest niezwykle miły w dotyku materiał dając przyjemność dla skóry i poprawiający samopoczucie.

UYN opracował również sportowy krój ICON, oraz NATYON WORLD CUP z technologią maksymalnego chłodzenia oraz ALL HEROES z wełną merino i z eleganckimi poziomymi paskami. Reprezentacje narodowe Natyon, oraz kolekcja damska STATUS o wysokiej wydajności dzięki Hypermotion Systems z wełna merino dla optymalnej regulacji ciepła. Dla mężczyzn i kobiet dostępna będzie również druga warstwa CORTINA TOFANE edycja specjalna.

Tagi: , ,