Zastanawiasz się nad tym, jaki prezent wybrać dla bliskiej Ci osoby na Mikołajki? Jeżeli ktoś Ci bliski jest zapalonym narciarzem, to mamy dla Ciebie kilka interesujących propozycji.
Prezentem na Mikołajki narty może być sprzęt sportowy albo akcesoria, takie jak na przykład firmowe, wyjątkowe skarpety. Zachęcamy do zapoznania się z naszą listą upominków na Mikołajki dla narciarzy.

Mikołajki narty – jak dobrać odpowiedni prezent?

Przede wszystkim, jeżeli kupujesz podarunek dla kogoś bliskiego, to warto byłoby się dowiedzieć, czego mu jeszcze brakuje w ekwipunku narciarskim. Może ma już praktycznie wszystko, co dobry narciarz musi mieć i wtedy zakup prezentu będzie utrudniony? A może dopiero zaczyna kompletować wyposażenie narciarskie i każdy dobrej jakości upominek, sprawi mu dużo radości?

Gdy już wiesz, czego szukasz na Mikołajki narty, to teraz pora zorientować się, jakie firmy bliska Ci osoba lubi? Może kupuje tylko i wyłącznie sprzęt od marki Head albo Smith, a może jeszcze jest na etapie testowania?

Gdy masz już te podstawowe informacje, to możesz zacząć szukać prezentu na Mikołajki narty.

Mikołajki narty – jakie gogle narciarskie warto kupić?

Bardzo dużym uznaniem na rynku cieszą się wszystkie modele gogli narciarskich marki Smith. Wyróżniają się one nie tylko doskonałą jakością, ale również tym, że zastosowano w nim bardzo nowoczesne technologie.

Najpopularniejsze modele gogli narciarskich Smith to między innymi: I/O 4D MAG, I/O MAG, I/O MAG S, I/O MAG XL. To firma produkuje gogle zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Jeżeli poszukujesz gogli, które będą odpowiednie dla bliskiej Ci kobiety, to polecamy na przykład model Smith 4D Mag Black ChromaPop Everyday Red Mirror + ChromaPop Storm Yellow Flash 2020/21. Jest to najnowszy dostępny na rynku model. W tym modelu zastosowano na przykład:

  • system szybkiej wymiany szyb SMITH MAG;
  • szyby ChromaPop Everyday Red Mirror – idealne na zmienne warunki pogodowe, o przepuszczalności światła na poziomie 25 %;
  • technologię BirdsEye Vision, która poprawia pole widzenia o 25 %.
Mikołajki narty

Zobacz więcej gogli damskich SMITH na mcksport.pl:

Natomiast nasza propozycja gogli narciarskich Smith dla mężczyzn na Mikołajki narty to Smith I/O Mag XL Black ChromaPop Sun Black Gold Mirror + ChromaPop Storm Rose Flash 2020/21.

Tak samo, jak w przypadku modelu dla kobiet wybraliśmy najnowszy możliwy. Zalety tych gogli narciarskich Smith to między innymi:

  • Zastosowano w nich technologię TLT, czyli technologię soczewek o czystej wizji;
  • Użyta w nich technologia AirEvac redukuje parowanie szyb;
  • Mają bardzo szeroki silikonowy pasek i są kompatybilne z kaskami narciarskimi tej firmy;
  • Znajduje się w nich opatentowany filtr Porex, który zapobiega zniekształceniom optycznym podczas zmiany wysokości.
prezent na mikołajki

Zobacz więcej gogli męskich SMITH na mcksport.pl:

Inne pomysły na prezent na mikołajki?

W naszym sklepie internetowym MCK Sport mamy bardzo szeroki wybór odzieży i sprzętu narciarskiego. Nasze kolejne propozycje to:

  • odzież/bielizna termoaktywna UYN – gwarantuje ciepło nawet przy najgorszych warunkach pogodowych;
  • skarpety UYN – nie da się w nich zmarznąć;
  • kije narciarskie – w naszym asortymencie znajdują się kije takich marek jak Head, czy Fischer, co jest gwarancją najwyższej jakości.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem prezentu na Mikołajki narty w naszym sklepie, to zachęcamy Cię do zajrzenia na naszą stronę internetową mcksport.

Tagi: , ,