Na pierwszy ogień idą narty HEAD 2018! Przedstawiamy wam również rewelacyjne, super wygodne buty HEAD Advant Edge, które zostały wykonane zgodnie z Power efficient design. A do kompletu dwa przemyślanie wykonane modele kurtek HEAD Eclipse i HEAD Crystal.

Nasza lista The Best of HEAD sezon 2017/2018 mogłaby być naprawdę długa, ponieważ większość oferty HEAD spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających narciarzy. Musieliśmy się jednak ograniczyć do czterech produktów. Oto nasz ranking na sezon 2017/2018:

  1. Narty HEAD 2018: SUPERSHAPE
  2. Buty HEAD 2018: Advant Edge
  3. Kurtka męska HEAD 2018: 2L Eclipse
  4. Kurtka damska HEAD 2018: 2L Crystal

 

Jakie opnie mają narty HEAD 2018 SUPERSHAPE?

Rewelacja! Są jednymi z najlepiej sprzedających się nart na całym świecie. Narty Supershape zbudowane są na zasadzie Sandwich Construction. Drewniany rdzeń narty został wzmocniony poprzez umieszczeniem pomiędzy dwoma warstwami usztywniającego titanalu. W nartach umieszczone też Inteligentny System, który odpowiednio reaguje na wibrację dopasowując się do podłoża, po którym jeździsz. W zestawieniu z technologią KERS, powoduje sztywnienie narty, aby zwiększyć prędkość i ściąć krawędzie w trudnych warunkach lub nieco ją zmiękcza, kiedy trasa nie jest tak wymagająca. HEAD nie wahał się również przed zastosowaniem Graphen’u, czyli genialnego materiału, który zapewnia super wytrzymałość, elastyczność i niezwykłą lekkość narty.

Warto wspomnieć także o ROCKER, który znajdziecie z przodu, na łopacie narty. Pomaga on inicjować skręta nawet w miękkim i głębokim śniegu. Dzięki temu narty HEAD SUPERSHAPE naprawdę łatwo wchodzą w skręty. Polecają je nawet osoby po kontuzjach kolan, które zapewniają, że dokuczliwy ból, który niekiedy pojawiał się podczas jazdy praktycznie nie występuje od kiedy przerzucili się na HEAD SUPERSHAPE.

Więcej o nartach SUPERSHAPE i technologiach HEAD.

 

 

 

#FeelTheAdvantEdge

 

Rzadko się zdarza, że można powiedzieć o butach narciarskich – ich wytrzymałość jest równa wygodzie. Konstrukcja skorupy butów Advant Edge jest naprawdę świetna, trudno je porównać z innymi butami na rynku.

  • High-Top Shell – zapewnia natychmiastowy przekaz energii z nogi na nartę, aby jeszcze bardziej ułatwić wchodzenie w skręty. Do tego ułatwia wkładanie i zdejmowanie butów.
  • DUO FLEX – Progresywny, reagujący flex i zmniejszenie przesuwania dolnej części stopy w bucie, zapewniają lepszą kontrolę jazdy.
  • ALL RIDE BALANCE – specjalna konstrukcja dolnej cześci buta, która podtrzymuje utrzymanie stopy we właściwej, naturalnej pozycji.

Efekt? Lepsza jazda przy mniejszym wysiłku. W butach Advant Edge możesz dłużej cieszyć się szaleństwem na stoku, nie przejmując się zmęczeniem czy bólem mięśni.

 

HEAD 2L ECLIPSE / HEAD 2L CRYSTAL

 

 

 

Kurtka męska Head 2L Eclipse i damski model 2L Crystal to krótko mówiąc świetne parametry opakowane w nowoczesny, sportowy design. Kurtki Eclipse i Crystal kryją w sobie podwójną warstwę ECO Active, która zapewnia odpowiednią oddychalność kurtki i utrzymuje jej wodoszczelność. Wykonane są z materiałów ERGO STRETCH i ERGO FIT, zapewniających komfort i doskonałe dopasowanie do ciała. Kurtka posiada dodatkowo odpinany kaptur, system wentylacji pod pachami, wodoszczelną wewnętrzną kieszeń, pas śnieżny oraz uszczelnione szwy. Najważniejsza jest jednak ocieplina – do produkcji tych modeli HEAD wykorzysał Primaloft, czyli syntetyczną, bardzo ciepłą i szybko schnącą ocieplinę, która ochroni Cię przed nieprzyjemnym uczuciem chłodu nawet w bardzo niskich temperaturach. Primaloft bywa nazywany syntetycznym puchem, ponieważ posiada wszystkie właściwości izolacyjne co puch, jest jednak o wiele wygodniejszy, ponieważ ciuchy z Primaloft można bez obaw prać w pralce.

 

 

Polecamy wszystkie produkty z listy BESTESELLER HEAD 2018!

Tagi: , ,