Sklep narciarski Warszawa Powiśle, al. 3-go Maja 2

Od lutego 2018 jesteśmy na Powiślu w al. 3-go Maja 2. Już niebawem będziemy mogli oficjalnie podać datę otwarcia. Tymczasem, aby umilić Wam oczekiwanie, uchylamy rąbka tajemnicy! Nasz nowy sklep narciarski Warszawa MCK Sport znajdziecie w samym sercu Warszawy – na Powiślu, przy al. 3 maja 2. Dzięki położeniu w bliskim sąsiedztwie Wisłostrady będziecie mieli bardzo wygodny dojazd z niemal każdego punktu Warszawy.

mck sport mapa

Gdzie zaparkować?

Klienci, którzy zdecydują się przyjechać do naszego sklepu narciarskiego Warszawa MCK Sport samochodem, mogą szukać miejsca do zaparkowania swojego auta już przy Wisłostradzie, w pobliżu stacji Orlen. Bezpiecznie skierować się również na ul. Solec, wzdłuż której prawie zawsze znajdują się jakieś wolne miejsca, żeby zostawić auto. Jeżeli planujecie większe zakupy i chcecie zaparkować bliżej wejścia sklepu narciarskiego Warszawa MCK Sport, rozejrzyjcie się za wolnym miejscem pod arkadami, które biegną pośrodku alei 3 maja lub przy ul. Potockiego/ Salezego.

Zapraszamy tenisistów

MCK Sport kojarzycie przede wszystkim z eksperckimi poradami jak dobrać buty narciarskie oraz jak dobrać narty. Mamy również dobrą wiadomość dla fanów tenisa – w cieplejszych miesiącach znajdziecie u nas również szeroki wybór wszystkich artykułów tenisowych. Szykujemy dla Was: rakiety tenisowe marki HEAD, akcesoria tenisowe, torby tenisowe oraz odzież tenisową HEAD. Sklep narciarski Warszawa MCK Sport jest zlokalizowany blisko kortów tenisowych przy ul. Solec 71. Zapraszamy do nas za każdym razem, gdy będziecie potrzebowali profesjonalnego naciągu rakiety, albo nowego sprzętu.

Sklep Fischer Warszawa

Założyciel marki Josef Fischer urodził się 1896 roku, pochodził z ubogiej rodziny. W 1924 roku w starej stodole wynajmowanej za 125 funtów zakłada firmę. Początkowo konstruuje wagony kolejowe, z czasem narty i sanie. Gdy jego syn dorasta, rodzi się między nimi konflikt, który rozdzieli ich na lata. Junior Josef, próbuje przekonać ojca do unowocześnienia technologii na tak zwaną nartę warstwową. Po latach senior Josef ulega coraz większej popularności i przekonuje się do nowocześniejszej konstrukcji narty, konflikt zostaje zażegnany kilka przed śmiercią ojca. Junior przyjmuje do pracy dwóch mężczyzn: Ernest’a Simharl i Rudolf’a Ferch. Pierwszy stanie się najbliższym współpracownikiem młodszego Josef’a, drugi zaprojektuje pierwsze logo, po jakimś czasie zmieni je na znane nam 3 trójkąty. W 1959 roku młodzi mężczyźni decydują się wziąć udział w targach sportowych, otrzymują pierwsze zamówienie od hurtownika. Od 1960 roku firma po raz pierwszy więcej eksportuje, niż sprzeda w kraju.

Po narty Fischer zapraszamy tutaj,

Sklep Head Warszawa

Ma swój początek w 1918 roku w USA, kiedy na świat przychodzi Howard Head. Początkowo miał zostać pisarzem, ostatecznie wykształcił się jako inżynier lotnictwa. Mając 33 lata pierwszy raz w życiu próbuje jazdy na nartach. Jest bardzo niezadowolony ze sprzętu do tego stopnia, że postanawia zaprojektować go sam. Rzuca pracę i projektuje swoje pierwsze narty. Początkowo efekty są średnie, narty są szybkie, ale łamliwe. Do dalszych prac i ulepszeń zachęca go Neil Robinson. Po jakiś czasie Howard tworzy idealne narty, które zyskują z każdym rokiem więcej zwolenników.

Po buty Head zapraszamy tutaj,

Sklep Smith Warszawa

Wiele lat temu Smith Optics był jedną z marek, które pomogły w opracowaniu i popularyzacji gogli do uprawiania narciarstwa. Obecnie SMITH jest jednym z liderów w produkcji kasków i gogli. W swojej ofercie posiada bogaty wybór kasków i gogli klasy premium. Co ciekawe producent jest w czołówce branży, posiadając ponad 50% rynku w USA i jednocześnie prawie dwa razy więcej, niż Oakley. Smith tworzy sprzęt wysokiej jakości i posiada najlepszej jakości optykę na rynku. Od kilku lat produkuje kilka modeli z łatwą wymianą szyb: I / O, I / O S,I / O X, a od sezonu 2018/19 model I / O Mag.

Po gogle Smith zapraszamy tutaj,

Sklep Polaroid Warszawa

Założycielem marki był Edwin Land w 1937 r. w Cambridge, Massachusetts. Firma produkowała Polaroid Day Glasses – pierwsze okulary przeciwsłoneczne z filtrem polaryzacyjnym. Producent znany jest z okularów przeciwsłonecznych, które na początku istnienia firmy były głównym źródłem dochodu firmy, ale nie jedynym. W okresie wojny firma pozyskała kilka zleceń wojskowych. Polaroid wyprodukował dla Sił Zbrojnych urządzenie, które określało wysokość samolotu nad horyzontem, podczerwone urządzenie do oglądania nocy, gogle, soczewki, filtry kolorów dla peryskopów i dalmierze zasięgu. Na początku firma produkowała spolaryzowane arkusze, które miały być używane do eliminacji odblasków świateł samochodowych. Amerykańskie wojsko używało okularów przeciwsłonecznych i filtrów w lotnictwie. Uważano, że okulary Polaroid chronią pilota przed światłem słonecznym, oraz eksplozjami bomb.

W 1965 roku firma przeniosła swoją produkcję do Szkocji. Parę lat później w w ofercie pojawiły się okulary przeciwsłoneczne. Później w latach 60, 80 firma buduje swoją rozpoznawalność i markę. Współpracując i tworząc takie projekty jak z Oleg’em Cassini’m, wprowadzając model Aviator z Boris’em Becker’em, czy Kenneth’em Grange’m. Niestety 11 października 2001 r korporacja Polaroid ogłosiła upadłość. Została sprzedana Bankowi One One One Equity Partnerzy. Następnie EPO Imaging Corporation i zmieniła nazwę na Polaroid Holding Company. W 2011 roku firma została przejęta przez włoską grupę Safilo.

Po okulary Polaroid zapraszamy tutaj,

Sklep Briko Warszawa

BRIKO to włoska marka specjalizująca się w sprzęcie narciarskim i rowerowym do ścigania się. Briko jest na rynku już od 30 lat słynie z kasków i gogli narciarskich. Do Teamu Briko Alpine Scuderia należą takie gwaizdy Pucharu Świata jak – Alberto Tomba, Deborah Compagnoni, Lasse Kjus, Marc Girardelli, Bode Miller i Lindsey Vonn. W wyścigach rowerowych wyróżniali się Marco Pantani i Mario Cipollini.

Zapraszamy do sklepu narciarskiego w Warszawie na Powiślu, al. 3-go Maja 2

Tagi: , , , , ,