SMITH IO MAG – nowy świetny model gogli?

W nadchodzącym sezonie SMITH wprowadza nowy model gogli, który poniekąd zastępuje kultowy IO 7. Jak przystało na SMITH’a i na grupę IO na rynku pojawia się nowa perełka. Poza doskonałą optyką i sferycznymi szybami producent zapewnia błyskawiczną wymianę szyby. Nazwa MAG co nie trudno rozszyfrować to specjalnie opatentowane rozwiązanie wymiany szyby, która przymocowana jest na magnesach do oprawy i po bokach zabezpieczona kotwami po bokach.

Szeroki wybór kolorowych szyb, opraw i pasków pozwoli dopasować wymarzony model gogli do każdego stroju i kasku narciarskiego. Modna kolorystyka 

smith-io-mag-2018-2019

W przeciwieństwie do podobnych rozwiązań konkurencji IO Mag dobrze przylega do ramki gogli, zachowuje elastyczność i nie ma mozliwości samoczynnego odpadnięcia, odpięcia czy rozwarstwienia między szybą, a ramką gogli. Jak zwykle wszystko jest tutaj dopracowane i trwałe, nie ma żadnych tandetnych rozwiązań. Gogle są solidne, a wymiana szyby super szybka i wygodna. Tak jak w innych modelach SMITH’a z grupy IO, model IO Mag w zestawie oferuje komplet 2 szyb (oczywiście podwójnych). Najpopularniejsze zestawy to jedna szyba na warunki słoneczne 3 kategorii i druga na warunki pochmurne 1 kategorii. Wszystkie wyposażone są w szyby z serii Chroma Pop.

Budowa gogli jak zwykle prosta i super dopracowana: porządny pas, z wygodną regulacją i systemem szybkiego rozpinania. Świetna elastyczna ramka, i miękka gąbka idealnie wyprofilowana do twarzy. Nie wspominając już o doskonałej optyce Chroma Pop.

Oprawa Smith IO Mag zapewnia dobre dopasowanie dla kobiet jak i mężczyzn. Świetnie sprawdza się z każdym kaskiem Smith’a – pozostaje, tylko wybrać swój idealny zestaw kolorystyczny i szybko iść na stok!

smith-io-mag

Naszym zdaniem SMITH IO MAG to obecnie najciekawsze gogle w ofercie MCK Sport!

Po gogle SMITH IO MAG zapraszamy:

https://mcksport.pl/kategoria-produktu/gogle-smith/

Napisał: Kuba Ciechalski – tester sprzętu SMITH, MCK Sport

Tagi: , ,