Pewnie się nad tym zastanawiasz, jeżeli jesteś początkującym lub zawodowym narciarzem i na co dzień mieszkasz w Warszawie.
Nie ma nic dziwnego w tym, że chciałbyś mieć sprawdzony, profesjonalny sprzęt narciarski Warszawa, kupiony w atrakcyjnej cenie.

Jednak nie powinieneś patrzeć tylko na koszty, ponieważ z wielu względów na sprzęcie narciarskim nie można oszczędzać. Tani kask narciarski, nie zapewni Ci bezpieczeństwa na stoku. W dodatku słabej jakości narty lub akcesoria nie posłużą Ci przez kilka kolejnych sezonów.

Z tego powodu radzimy Ci wybrać sprawdzony i renomowany sklep sportowy w Warszawie – MCK Sport.

Czy możesz kupić sprzęt narciarski w Warszawie przez Internet? Tak, ale musisz wiedzieć, w jaki sposób wybierać poszczególne akcesoria i sprzęt, żeby był perfekcyjnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przeczytanie tego wpisu pomoże Ci w doborze odpowiedniego sprzętu narciarskiego w Warszawie. Dowiesz się, co jest Ci potrzebne na narty i gdzie kupić sprzęt narciarski w Warszawie po okazyjnych cenach.

sprzęt narciarski Warszawa
img-responsive

Sprzęt narciarski w Warszawie – co jest Ci niezbędne?

Gdy zastanawiasz się nad tym, gdzie kupić sprzęt narciarski w Warszawie, to musisz się najpierw zorientować, co jest Ci potrzebne.
Inny sprzęt będzie niezbędny zaawansowanemu narciarzowi, a inny początkującemu. Oczywiście, że każdy z nich powinien sobie kupić dobre narty, ale to jeszcze nie wszystko.

Jaką długość powinny mieć narty? Najlepiej taką, która sięga Ci od podłogi do brody lub nosa. Oznacza to, że narty muszą być o 10 cm do 15 cm mniejsze niż Ty. Przy wyborze nart, warto również uwzględnić: szerokość czubka, promień skrętu, sztywność i twardość poprzeczną.

Sprzęt narciarski Warszawa – w jakim sklepie kupić?

Polecamy Ci zajrzeć na stronę MCK Sport.pl.sprzęt narciarski Warszawa. Znajdziesz tam bardzo szeroki wybór sprzętu narciarskiego.

sprzęt narciarski w Warszawie

W ofercie naszego sklepu są produkty znanych i renomowanych firm, takich jak na przykład Head, Fischer, Smith, czy Polaroid. Ceny są naprawdę atrakcyjne i jest wiele promocji.

W dodatku możesz liczyć na wsparcie specjalistów przy wyborze sprzętu narciarskiego Warszawa i wysyłkę w ciągu 24 godzin od zakupu.

Sprzęt narciarski Warszawa – narty Fischer

Jeżeli chodzi o narty Fischer można spotkać między innymi następujące kolekcje:

 • Fischer RC ONE
 • Fischer Progressor
 • Fischer PRO MT
 • Fischer My Turn
 • Fischer Junior
 • Fischer Worldcup

Wśród nart Fischer wyróżnia się między innymi model RC4 WORLDCUP SL JR 2020. Przeznaczony jest dla początkujących narciarzy.

Zostały w nich zastosowane różne technologie, między innymi: Sandwich Sidewall Construction, Concave Sidewall, czy World Cup Tuning, które znacznie ułatwiają jazdę początkującym narciarzom.

sprzęt narciarski w Warszawie

Sprzęt narciarski Warszawa – narty Head

W ofercie MCK Sport są też modele nart Head z następujących serii:

 • Head Worldcup
 • Head Supershape
 • Head V Shape
 • Head Joy
 • Head Junior

Sprzęt narciarski Warszawa – tylko w MCK Sport

Wszystkie dostępne w tym sklepie akcesoria narciarskie, jak również sprzęt narciarski Warszawa, są bardzo dokładnie opisane, co ułatwia nawet osobie początkującej wybranie odpowiedniego dla siebie modelu. W każdym opisie zostały wymienione najważniejsze zalety danych nart lub rękawiczek oraz zastosowane w nich technologie.

MCK Sport.pl jest autoryzowanym sprzedawcą sprzętu narciarskiego. Znajdziesz tutaj najciekawsze modele nart i akcesoriów marek Head i Fischer.

sprzęt narciarski Warszawa

Przykładowy sprzęt narciarski w Warszawie na MCKSport.pl

Chcesz zobaczyć cały sprzęt? Kliknij ten akapit, aby przejść do sprzęt narciarski Warszawa dostępny na stronie MCKSport.pl!         

Tagi: , ,