Święta w górach to marzenie wielu osób. Jedni decydują się na taki wyjazd ze względu na niepowtarzalną atmosferę w górach w okresie Bożego Narodzenia. Natomiast dla innych jest to doskonała okazja, żeby jeszcze przed feriami zimowymi, pojeździć na nartach.

Jeżeli po raz pierwszy w życiu, zamierzasz w ten sposób spędzić święta, to potrzebne Ci będą odpowiednie akcesoria narciarskie i oczywiście narty. Co zabrać na taki wyjazd, aby nie być zmuszonym do korzystania z wypożyczalni sprzętu narciarskiego?

Święta w górach – jak wybrać odpowiednie narty?

Wybór nart to temat rzeka. Najbardziej liczące się na rynku firmy produkujące wysokiej jakości narty to między innymi: Fischer i Head. Obie te marki produkują narty dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci.

Narty powinny być dopasowane przede wszystkim do stylu jazdy, do terenu oraz do umiejętności narciarza.

Jeżeli zamierzasz kupić pierwsze narty, na święta w górach, to zachęcamy do skontaktowania się z naszym sklepem MCK Sport. Chętnie pomożemy Ci w dobraniu odpowiednich dla Ciebie nart.

Poza nartami będą Ci jeszcze potrzebne kije narciarskie. W naszej ofercie znajdziesz świetne kije narciarskie takich marek jak Head, czy Fischer.

Ciekawym modelem są kije FISCHER UNLIMITED Yellow 2021. To idealna propozycja na nadchodzący sezon i na święta w górach. Te kije narciarskie występują w trzech wersjach kolorystycznych. Kije są wykonane z wytrzymałego aluminium i mają rękojeść Sport Grip.

Świąteczny wyjazd na narty

Dlaczego warto mieć ze sobą również dobrej jakości gogle narciarskie?

Gogle narciarskie są nie tylko dekoracyjnym gadżetem, który ma służyć zadaniu szyku na stoku i pochwaleniu się znanym logo. Gogle narciarskie przede wszystkim zapewnią Ci dobrą widoczność nawet przy dużym nasłonecznieniu na stoku i dodatkowo będą chroniły Twoje oczy przed śniegiem albo przypadkowymi odłamkami lodowymi.

Nie warto kupować przypadkowych gogli narciarskich, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą one niskiej jakości, a ich żywotność będzie wyjątkowo krótka. Tak jak w przypadku nart, chodzi o Twoje bezpieczeństwo.

Dlatego zachęcamy Cię do wybrania któryś z gogli narciarskich Smith dostępnych na naszej stronie internetowej. Ta marka od wielu lat jest znana z tego, że tworzy akcesoria narciarskie na najwyższym poziomie. W dodatku cały czas opracowuje i wdraża nowe technologie.

Święta w górach nie mogą się obyć bez dobrych gogli narciarskich. Gogle marki Smith są wyposażone w szyby Smith Chromapop. Charakteryzują się one tym, że została w nich wykorzystana technologia Carbon TLT. Sferyczne szyby dopasowują się do ludzkich oczu i zmniejszają zniekształcenia obrazu, w szczególności po bokach.

Polecamy Ci na przykład gogle narciarskie Smith SQUAD Black ChromaPop Photochromic Rose Flash 2020/21.

Ich najważniejsze cechy to między innymi:

  • cylindryczne szyby Carbon-X;
  • powłoka Fog-X zapobiegająca parowaniu;
  • TLT technologia soczewek o krystalicznej wizji.
Świąteczne prezenty dla narciarza

W naszym sklepie MCK Sport dostępne są również gogle narciarskie SMITH w wersjach: I/O 4D MAG, I/O MAG, I/O MAG S, I/O MAG XL.

Jakie akcesoria narciarskie jeszcze warto ze sobą zabrać na święta w górach?

Nie możesz zapomnieć jeszcze o odzieży lub bieliźnie termoaktywnej oraz ciepłych skarpetach. Dobrym wyborem będą te pochodzące od firmy UYN.

Skarpety UYN SKI ALL MOUNTAIN MAN Black / White 2021 zapewniają odpowiedni komfort cieplny, wentylację, a jednocześnie chronią ścięgna Achillesa przed ewentualnymi urazami.

Szukasz jeszcze innych akcesoriów narciarskich na święta w górach? Jeżeli tak, to kliknij w ten link, aby zobaczyć akcesoria dostępne na stronie MCK Sport!

Tagi: , ,