Tempish – Rolki, wrotki, longboardy i Fiszki w MCK Sport

Tempish 2019 – najnowszy sprzęt dostępny już u nas – serdecznie zapraszamy do zakupu!

Tempish to czeska firma, której początki sięgają 1994 roku, kiedy zostało założone stowarzyszenie sportowe. W 2005 roku firma przekształciła się w pełnoprawną spółkę. Od początku swojego istnienia TEMPISH zajmował się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego (w szczególności rolek i łyżew), poszerzając na przestrzeni lat swoją ofertę o inne dyscypliny sportu. Obecnie firma może pochwalić się bogatą ofertą wysokiej klasy sprzętu sportowego, który poza jakością charakteryzuje ładny design!

Tempish oznacza sprzęt w zależności od poziomu zaawansowania jego użytkowników:

♦ PODSTAWOWE REKREACYJNE
Te produkty są przeznaczone dla użytkowników uprawiających sport rekreacyjnie i sporadycznie. Nadają się szczególnie dla początkujących i dzieci, które mają szansę nauczyć się podstaw sportu, a później mogą przechodzić na produkty o wyższej jakości w zależności od ich specyficznych potrzeb. Konstrukcja i stosowane materiały mogą wytrzymać tylko lekkie i krótkotrwałe obciążenia. Nie nadają się do dużych obciążeń sportowych.

♦♦ REKREACYJNE SPORTOWE
Produkty te przeznaczone są do sportów rekreacyjnych. Są odpowiednie dla osóby, którzy znają już podstawy danej dyscypliny. Konstrukcja i materiały wytrzymują lekki, regularny nacisk. Produkty nie są przeznaczone do dużych obciążeń sportowych.

♦♦♦ JAZDA AMATORSKA
Te produkty są bardzo popularne wśród aktywnych użytkowników rekreacyjnych. Nadają się do regularnej jazdy, wytrzymują średnie obciążenie i są zazwyczaj wyposażone w podstawowe funkcje bezpieczeństwa i komfortu. Konstrukcja i materiały są dostosowane do średniego obciążenia i częstszej jazdy, zapewniając początkującym sportowcom zwiększone poczucie komfortu. Dla osób średnio-zaawansowanych produkty te oferują możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb technicznych i fizycznych.

♦♦♦♦ SPORT WYCZYNOWY
Produkty te przeznaczone są dla sportowców wyczynowych i regularnych obciążeń. Materiały, technologia i konstrukcja tych produktów mogą wytrzymać wyższe naciski. Dla tych produktów stosowane są różne materiały funkcjonalne i konstrukcje, które zwiększają efektywność, komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Pprzeznaczone są dla sportowców wyczynowych, którzy używają produktu w bardziej wymagających warunkach i obciążają je coraz częściej.

♦♦♦♦♦ SPORT PROFESJONALNY
Produkty z tej kategorii mogą być stosowane wyczynowo i w zawodach sportowych. Są wyposażone w najnowsze technologie w dziedzinie komfortu, bezpieczeństwa, poprawy wydajności i zmniejszenia zużycia energii podczas zajęć sportowych. Produkty oznaczone tym poziomem mogą wytrzymać ekstremalne obciążenia i umożliwiają użytkownikowi osiągnięcie wysokich osiągów sportowych oraz zapewniają najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Tagi: , , ,