Longboard Tempish to alternatywa dla klasycznej deskorolki. Jazda na longboardzie Tempish pozwala przyjemnie spędzić wolny czas. Ten sprzęt sportowy możesz wykorzystywać do poruszania się po mieście. To idealnie rozwiązanie na wycieczkę po pracy lub do niej, gdy nabierzesz już trochę wprawy.

Jakie są rodzaje deskorolek? Którą wybrać?

Chociaż wcześniej wspomnieliśmy już o klasycznej deskorolce oraz o longboardzie Tempish, to rynek sportowy ma do zaoferowania o wiele więcej opcji. Omówimy je bardzo krótko, żebyś wiedział, co jeszcze masz do wyboru. Wtedy będziesz też umiał odróżnić od siebie poszczególne kategorie deskorolek i w ten sposób nie kupisz niczego w ciemno. Deskorolki mogą się różnić między sobą na przykład: sposobem napędzania, kształtem, przeznaczeniem.

Jakie są klasyczne deskorolki?

Jednym z najchętniej kupowanych modeli są deskorolki klasyczne. Ich zaletą jest to, że są wszechstronne. Odpowiednie na początek dla każdego deskorolkarza. Tradycyjne deskorolki mają trucki z metalu. To sprawia, że są wyjątkowo zwrotne. Standardowo te deskorolki mają 31 cali długości i 9 caliszerokości. Mogą posiadać na przykład kółka twarde lub miękkie. Te pierwsze kółka są przeznaczone do jazdy w terenie miejskim, a drugie mają bardzo dobrą przyczepność. To perfekcyjny wybór do skateparków.

Czym różni się klasyczna deskorolka i longboard Tempish?

Klasyczne deskorolki przede wszystkim są mniejsze niż longboardy. Na pewno też mają swoich zwolenników. Zarówno tradycyjne deskorolki, jak i longboardy Tempish mają swoje wady i zalety. To wszystko zależy, od tego, jaka konstrukcja deski zda u Ciebie egzamin.

Poszczególne modele deskorolek różnią się między sobą budową i przeznaczeniem. W sklepie internetowym MCK Sport znajdziesz niezwykle szeroki wybór longboardów marki Tempish. Podpowiemy Ci, która deskorolka będzie dla Ciebie optymalnym wyborem. Powiemy też dużo więcej na temat zalet longboardów.

Longboard Tempish charakteryzuje się tym, że jest trudniej dostępna, ale za to możesz się na niej poruszać po nierównym terenie. Mamy tutaj na myśli między innymi parki, lasy, skateparki, czy wzgórza lub nawet szlaki górskie. Trucki w longboardach Tempish są większe i szersze.

warszawa longboard

Jakie cechy mają deskorolki criuser?

Ten rodzaj deskorolek charakteryzuje się tym, że z wyglądu przypominają klasyczną deskę. Mają jednak dużo lepszą zwrotność. W truckach cruiserów są dodatkowe, miękkie gumki. Dzięki temu czas reakcji kół na Twój ruch znacznie się skraca. Deskorolki cruiser mają duże kółka, które w bardzo dużym stopniu zwiększają komfort codziennej jazdy po mieście.

Czy warto kupić deskorolkę fishboard?

Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje indywidualne oczekiwania. Deskorolka fishboard cechuje się tym, że jest też zaliczana do cruiserów. Ma mniejszy rozmiar niż wcześniej omówiona deskorolka. Jest niewielka i mało waży. To sprawia, że możesz na przykład zabrać ją do plecaka.

Deskorolka fishboard bardzo dobrze się sprawdzi na twardych i nierównych powierzchniach.

Przykładowy longboard Tempish na MCK Sport

Kliknij ten akapit, aby poznać longboard Tempish w wielu konfiguracjach, który możesz znaleźć na stronie MCK Sport.pl.

Tagi: , ,