Marka Rollerblade produkuje rolki Rollerblade damskie w bardzo wielu rozmiarach i o różnym przeznaczeniu. Możesz wśród nich znaleźć na przykład rolki rekreacyjne, fitness lub do jazdy na długie dystanse.

Rolki Rollerblade

Rolki Rollerblade – czym wyróżniają się modele dla kobiet?

Bardzo ważne jest to, żeby wybrać rolki Rollerblade damskie, które będą miały kółeczka o niewielkiej średnicy. Najlepsza będzie średnica od 80 do 84 mm. Takie rolki są odpowiednie dla początkujących rolkarek oraz tych, które lubią rekreacyjną jazdę po mieście.

Jaki model rolek damskich na małych kółkach wybrać?

Tego rodzaju rolki Rollerblade damskie możesz znaleźć między innymi w kolekcji Recreation. Polecamy na przykład bardzo przyjemny model Macroblade 80 W Glacier Grey / Coral 2021. Jest on przeznaczony dla kobiet, które nawet na samym początku przygody z rolkarstwem, chcą mieć rolki o wysokiej jakości.

rolki rollerblade damskie

W dodatku ten model rolek Rollerblade charakteryzuje się tym, że jest bezpieczny. Konstrukcja tych rolek jest stabilna i mają one niewielką wagę. Dodatkowym atutem tych rolek jest aluminiowa rama, która poprawia wydajność, zwiększa przenoszenie mocy oraz trwałość.

W tym modelu zastosowano również technologię Improved Fitness, która ułatwia swobodną jazdę oraz treningi z bocznym wsparciem. Te rolki Rollerblade będą idealnym wyborem dla kobiet, które dopiero chcą rozpocząć naukę jazdy na nich.

Jeżeli jesteś osobą początkującą, to mogą Ci się również spodobać rolki Bladerunner Advantage PRO XT W black/pink 2021. Mają one wygodną wyściółkę i bezpieczny system zamykania. Charakteryzują się również doskonałą amortyzacją. W tym modelu koła Bladerunner 80mm i łożyska ABEC 7 umożliwiają uzyskanie umiarkowanej prędkości przy mniejszym wysiłku.

Bladerunner Advantage PRO XT W black/pink 2021

Na co jeszcze powinnaś zwrócić uwagę, wybierając rolki dla kobiet?

Kółka w rolkach są ważne, ale równie istotne są szyny. Większość rolek Rollerblade posiada szyny wykonane z aluminium. Są one bardziej wytrzymałe niż szyny kompozytowe, czyli zrobione z łączonych materiałów. Szyny aluminiowe w rolkach Rollerblade gwarantują ich większą sztywność, lepszą stabilność oraz możliwość rozwijania na nich większych prędkości.

Możemy Ci polecić na przykład rolki Rollerblade damskie z szynami aluminiowymi Twister Edge W Black/Magenta 2021. Są one wyposażone w osie wyścigowe, regulowane bocznie.

Rollerblade

W przeciwieństwie do wcześniej omawianego modelu te rolki są już przeznaczone dla kobiet, które od dawna uprawiają ten sport. Ich jakość powinna zachwycić każdą doświadczoną rolkarkę. Rolki te są bardzo wszechstronne, mają zaawansowany system zapinania oraz nową wkładkę transfer, która zapewnia stopie doskonałe podparcie. W tym modelu rolek są koła Rollerblade Supreme z łożyskami Twincam ILQ-7 Plus zmniejszają zużycie i maksymalizują prędkość.

Przykładowe rolki Rollerblade damskie na MCK Sport

Kliknij na ten akapit, aby zobaczyć rolki Rollerblade damskie i nie tylko , które są dostępne na stronie MCK Sport.pl.

Tagi: , ,