Warto kupić sobie rolki Rollerblade na wiosnę. Jazda na rolkach nie tylko pomaga schudnąć, ale również wyrzeźbić sylwetkę i wzmocnić mięśnie nóg oraz pośladków.

Rollerblade

Rolki Rollerblade- jakie mają cechy?

Rolki tej marki są wyznacznikiem jakości. Zresztą sama firma Rollerblade jest uważana za twórczynię rolkarstwa. Jeżeli kiedykolwiek zaczniesz szukać dla siebie rolek, to z pewnością szybko natkniesz się na te marki Rollerblade. Wynika to stąd, że nie tylko oferuje ona rolki bardzo wysokiej jakości, ale również z faktu, że stosuje dobrą promocję. Firma Rollerblade jest znana nie tylko z produkcji fantastycznych rolek, ale również z organizacji imprez i zawodów rolkowych.

Rolki Rollerblade wyróżniają się tym, że bez problemu można je dopasować do stylu jazdy. Przykładowo rolki Rollerblade z serii Urban są przeznaczone do jazdy po mieście, w szczególności skateparkach, a z kolekcji Fitness do jazdy rekreacyjnej na rolkach. Wśród rolek Rollerblade możesz znaleźć między innymi modele dla kobiet oraz dla dzieci.

Rolki Rollerblade

W jakie technologie są wyposażone rolki tej marki?

Kolejną bardzo dużą zaletą rolek Rollerblade jest to, że stosuje się w nich nowoczesne i innowacyjne technologie. Jedną z nich jest system zamykania klamer. Dzięki niemu rolki marki Rollerblade nie zsuną się ze stopy, a jazda jest bezpieczna. Rolki te mają rdzeniowy system kółek. Dzięki niemu stopa jest stabilna, a jazda na rolkach przyjemniejsza.

Warto również zwrócić uwagę na to, że niektóre rolki od firmy Rollerblade mają flex oraz boczny wspornik. Zapewnia on lepszą równowagę i stabilniejsze podtrzymywanie stopy. Rolki charakteryzują się również aluminiowymi ramami TwinBlade. To właśnie one sprawiają, że rolki są bardziej stabilne i łatwiej jest w nich utrzymać równowagę.  Natomiast zastosowana w rolkach tej marki technologia Form Fit Performance Liner z Engineered Mesh zapewnia oddychalność w miejscu języka, klamerek oraz systemu sznurowania. Dzięki temu stopa się nadmiernie nie poci, a jazda na rolkach jest przyjemniejsza.

Rolki od firmy Rollerblade są również wyposażone w wielokrotnie nagradzany system hamowania o nazwie Advanced Braking System (ABT).

Rolki firmy Rollerblade

Jakie kolekcje rolek wypuściła marka Rollerblade?

Celem marki było stworzenie tak wielu różnorodnych kolekcji, aby każdy rolkarz mógł znaleźć odpowiedni model dla siebie. Wśród rolek Rollerblade znajdziesz takie, które są odpowiednie dla kobiet, mężczyzn, a nawet dla dzieci.

Możemy wyróżnić następujące serie rolek Rollerblade:

  • Speed – to rolki przeznaczone dla profesjonalistów. Umożliwiają szybką i dynamiczną jazdę:
  • Fitness – znajdziesz tutaj modele odpowiednie dla osób początkujących i do rekreacyjnej jazdy. Te rolki są przede wszystkim komfortowe.
  • Urban – to rolki do jazdy po mieście, które umożliwiają również wykonywanie w nich różnego rodzaju skrętów, podskoków, czy trików. Są również idealne do jazdy w nich po skateparku.
  • Kids – uniwersalne rolki dla dzieci, które rosną z nimi przez wiele lat. Skorupa jest wyposażona w specjalny system, który ją wydłuża i dopasowuje do dziecięcej stopy.

Przykładowe rolki Rollerblade na MCK Sport

Chcesz zobaczyć je wszystkie? Kliknij ten akapit, aby obejrzeć rolki Rollerblade dostępne na stronie MCK Sport.pl.

Tagi: , , ,