Rolki Rollerblade urban są bardzo znane w świecie rolkarzy. Nawet tych początkujących. To właśnie marka Rollerblade jest prekursorem rolkarstwa. Tworzy ona rolki dla osób w każdym wieku już od 1980 roku. Rolki marki Rollerblade charakteryzują się najwyższą możliwą jakością. Wynika to stąd, że ich producent jest prawdziwym pasjonatem tego sportu.

Rollerblade proponuje rolki dla: osób początkujących, jeżdżących rekreacyjnie oraz zawodowo. W ich ofercie możesz znaleźć również rolk i treningowe, odpowiednie na maratony. Wybór jest ogromny, więc każdy rolkarz bez trudu znajdzie rodzaj rolek Rollerblade odpowiedni dla siebie.

Rolki Rollerblade urban – ciekawe modele

W ofercie tego producenta są między innymi rolki rollerblade urban / freestyle / freeride. Model Twister XT W to niezwykle wytrzymałe rolki miejskie dla kobiet. Charakteryzują się dodatkową amortyzacją oraz zmniejszającą wstrząsy wyściółką w pięcie. Wyściółka ma kształt litery V i dzięki temu gwarantuje przewiewność oraz komfort.

Ten model rolek ma również idealnie dopasowane do stopy botki Skate Liner Plus. Omawiany typ rolek jest odpowiedni nie tylko do jazdy miejskiej, ale również do jazdy rekreacyjnej, dojazdów do pracy czy fitnessu. Rolki wyróżniają się niesamowitą prędkością i przyczepnością. Warto zainteresować się tym modelem.

Rolki Rollerblade

Rolki dla dzieci – jakie powinny być?

Przede wszystkim bezpieczne. Dlatego marka Rollerblade produkuje nie tylko same rolki, ale również całe zestawy przeznaczone dla najmłodszych rolkarzy.

Bardzo dobrą propozycją dla początkującego narciarza będą na przykład rolki Rollerblade Fury, ponieważ są regulowane i możesz je dopasować aż do czterech pełnych rozmiarów. Rolki są również lekkie i gwarantują wsparcie boczne dla mniej zaawansowanych rolkarzy. Rolki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantowały jak najlepszą przyczepność, prędkość oraz kontrolę nad nimi. Wszystkie te parametry w znacznym stopniu zwiększają bezpieczeństwo rolkarza.

Ten konkretny model rolek dla dzieci został wyposażony również w pasek Powerstrap, który tworzy bezpieczny system zapinania. Omawiane tutaj rolki mają również niższy środek ciężkości, który gwarantuje ich stabilność i wszechstronność.

Rolki dla mężczyzn – jaki model możemy Ci polecić?

W zasadzie wszystkie dostępne u nas rolki są warte Twojej uwagi. Możemy przybliżyć Ci model Rollerblade RB PRO X. Są to ultra-responsywne i wszechstronne rolki miejskie, które zagwarantują Ci komfort, dzięki odpowiedniemu uformowaniu buta we wszystkich warunkach jazdy na rolkach. Anatomiczna i sublimowana wkładka w połączeniu z dodatkowymi górnymi oczkami i wkładką treningową tworzą idealne wsparcie.

Rolki RB PRO X posiadają bezpieczny system zapinania na podwójną klamrę 45°, który zapewnia optymalne dopasowanie. Warto też zwrócić uwagę na ich design. Dzięki nim będziesz mógł wyróżnić się z tłumu.

Rolki dla mężczyzn – istotne parametry

Najważniejszym z nich jest szybkość jazdy. Jeżeli lubisz poruszać się na rolkach z bardzo dużą prędkością, to koniecznie wybierz model rolek o wąskim bucie oraz o dużych kołach. Natomiast jeżeli Twoim celem jest dynamiczna jazda, na przykład po osiedlu lub wąskich uliczkach, to zamów rolki Rollerblade, które będą mocne i zwrotne.

Przykładowe rolki urban od Rollerblade

Tagi: , ,