Rolki Tempish to świetnej jakości sprzęt sportowy w stosunkowo niskiej cenie. To dobra propozycja dla osób początkujących, które poszukują rolek budżetowych wykonanych z trwałych komponentów.

Rolki marki Tempish wyróżniają się bardzo nowoczesnym designem, który powinien przypaść do gustu każdemu. Konsumenci cenią w nich wyjątkowo dużą wytrzymałość, bezawaryjność oraz optymalne parametry. Jakość tych rolek jest o wiele lepsza niż większości sprzętów sportowych, które możesz spotkać w supermarketach.

rolki freestyle tempish black ice

Czym wyróżniają się rolki Tempish typu fitness?

Jak sama ich nazwa wskazuje się to rolki przeznaczone do jazdy fitness. Możesz się na nie zdecydować zarówno, jeżeli jesteś osobą początkującą, jak i zaawansowaną. Jednym z ciekawszych modeli rolek fitness Tempish jest Tempish Ayroo Lady. Zastosowano w nich nowoczesne technologie i trendy.

 Rolki mają wyjątkowo mocne płozy na trzy koła o maksymalnym rozmiarze 90 mm. Możesz się w nich poruszać szybko i komfortowo. Z łatwością pokonasz w nich nawet długie dystanse. Płozy są krótkie, co ułatwia manewrowanie rolkami Tempish oraz szybką zmianę kierunku jazdy. To wszystko powoduje, że możesz mieć wręcz idealną kontrolę nad rolkami. Ta ich cecha jest szczególnie ważna dla osób, które dopiero uczą się jazdy na rolkach.

Omawiając model Tempish Ayroo Lady. musimy jeszcze wspomnieć o wyściółce. Ta znajdująca się w tym konkretnym modelu rolek jest dwuwarstwowa. Twardsza warstwa zewnętrzna stabilnie trzyma stopy w szkielecie. Natomiast warstwa wewnętrzna jest o wiele bardziej miękka i nie obciera stóp. Dzięki temu możesz swobodnie kontrolować rolki Tempish i jednocześnie nie rezygnować z wysokiego poziomu komfortu.

W razie jazdy na rolkach jednym z priorytetów jest bezpieczeństwo. Rolki Tempish Ayroo Lady specjalnie dopasowane elementy odblaskowe. W znacznym stopniu zwiększają one widoczność rolkarza w ciemności.

Jakie cechy mają rolki hokejowe?

Rolki hokejowe muszą być skonstruowane w taki sposób, żeby jednocześnie były lekkie i niesamowicie mocne. Jednymi z wartych uwagi w tej kategorii są rolki hokejowe TEMPISH Volt-R.

Wyróżnia je to, że mają szkielet wykonany z jednego elementu HDPE o różnej twardości. Jest ona dopasowana do wymagań twardości poszczególnych części. Rolki mają anatomiczny kształt, który jest dopasowany do kształtu stóp aktywnych rolkarzy hokejowych.

Jakie jeszcze cechy ma ten model rolek Tempish?

Wewnętrzna wyściółka gwarantuje odpowiednią stabilizację stopy w bucie. Chroni ona kostki oraz ścięgna Achillesa. Rolki hokejowe TEMPISH Volt-R mają wysoki i wzmocniony tył. Dzięki temu zapewniają optymalną ochronę łydek w czasie jazdy na rolkach.

Wnętrze rolek posiada anatomiczny kształt dopasowujący się do stopy oraz taki sam język. Wszystkie te elementy są gwarancją wysokiego poziomu komfortu. Kolejną ich zaletą są specjalnie zaprojektowane płozy Tempish Mesh z osadzonymi śrubami, zmodyfikowane (Mesh Ultra R) według kształtu podeszwy Volt.

Na uwagę w tym modelu rolek hokejowych zasługują również wyjątkowo przyczepne kółka Tempish Woow o twardości 74A. Rolki hokejowe polecamy, w szczególności zaawansowanym oraz doświadczonym graczom.

Ostatnią ich cechą charakterystyczną jest skorupa wykonana z bardzo trwałego kompozytu termoplastycznego. Ma wewnętrzny kształt ED i boczne ochraniacze na podbicie. Jest to skorupa monolityczna o lekkiej konstrukcji.

Przykładowe rolki Tempish na MCK Sport

Kliknij ten akapit, aby poznać rolki Tempish, które możesz znaleźć na stronie MCK Sport.pl.

Tagi: , ,