Rollerblade rolki damskie możemy podzielić na: modele dla początkujących, do jazdy rekreacyjnej oraz do uprawiania sportu rekreacyjnie.

Czym charakteryzują się rolki regulowane Rollerblade dla kobiet?

Rolki regulowane najczęściej kupuje się dla dziewczynek. Umożliwiają one idealne dopasowanie do stóp. Niektóre modele dają nawet możliwość regulacji w zakresie aż czterech rozmiarów. Dzięki temu rolki posłużą dziewczynce przez wiele sezonów i będą bardzo komfortowe w użytkowaniu.

Rolki regulowane są odpowiednie nie tylko dla dzieci, ale również dla osób początkujących, z tego względu, że można się w nich poruszać płynnie, a jednocześnie powoli. W takich rolkach standardowym maksymalnym rozmiarem jest 35. Producenci również często określają dopuszczalną wagę użytkownika. Te Rollerblade rolki damskie mogą wybrać tylko kobiety, które są bardzo szczupłe i mają niewielką stopę.

Ciekawym modelem są na przykład rolki Rollerblade Fury G Black/Pink 2021. Łatwo jest w nich utrzymać równowagę oraz je kontrolować. Są wyposażone w łożyska SG3. Mają bezpieczny system zamknięcia i trwałą zintegrowaną ramę.

Rollerblade rolki damskie

Jakie cechy mają Rollerblade rolki damskie z wymienną płozą?

Kolejna nasza propozycja to rolki damskie z wymienną płozą. Tego rodzaju modele również polecamy dla początkujących rolkarek. Mają one zazwyczaj ograniczenie wagowe do 60 kilogramów. Tego rodzaju modele są dobrym wyborem dla każdego, kto uprawia sport przez cały rok. Latem mogą to być tradycyjne rolki, a zimą możesz kółka zamienić na płozy i stworzyć z nich łyżwy. Nie polecamy ich kobietom na poziomie zaawansowanym, ponieważ te rolki nie są w stanie rozwinąć dużych prędkości. Dynamiczna jazda na nich jest po prostu niemożliwa.

Rollerblade Fury G Black/Pink 2021

Ciekawy model rolek dla kobiet z wymienną płozą

Jednym z ciekawszych modeli tego rodzaju rolek damskich jest Rollerblade Zetrablade W Black / Light Blue 2021. Gwarantują one odpowiedni komfort i stabilność. Są wyposażone w koła Performance 80 mm / łożyska SG5, co da Ci możliwość zwiększania poziomu trudności w miarę rozwoju Twoich umiejętności, natomiast skorupowa rama MONOCOQUE obniża środek ciężkości i w ten sposób zwiększa ich stabilność.

Rolki Rollerblade Zetrablade W Black / Light Blue 2021

W tym konkretnym modelu rolek damskich zastosowano również wiele innowacyjnych i zaawansowanych technologii. Jedną z nich jest ROLLERBLADE PERFORMANCE WHEELS, czyli koła 80mm / 82A i łożyska SG5. Gwarantują one mniejsze zużycie oraz rozwijanie umiarkowanych prędkości. Kolejna warta uwagi technologia to COMFORT PERFORMANCE LINER. Rolki bardzo dobrze dopasowują się do stopy dzięki miękkiej wyściółce i bezpiecznemu systemowi zamykania.

Pozostałe rodzaje rolek damskich marki Rollerblade

Poza wymienionymi tutaj modelami w sklepach sportowych znajdziesz również: rolki agresywne, szybkościowe oraz freestyle. To wszystkie modele są odpowiednie dla bardziej zaawansowanych rolkarzy. Jeżeli cenisz sobie jazdę freestyle, to polecamy Ci, w szczególności Rollerblade rolki damskie Zetrablade Elite Black / Lime 2021. Ich najważniejsze zalety to: ulepszona wyściółka z siatki i 80-milimetrowe łożysko Performance / SG5. Możesz w nich rozwijać umiarkowane prędkości.

Rollerblade rolki damskie Zetrablade Elite Black / Lime 2021

Przykładowe Rollerblade rolki damskie na MCK Sport

Kliknij ten akapit, aby dowiedzieć się, jakie jeszcze mamy Rollerblade rolki damskie. Wiele interesujących modeli znajdziesz na stronie MCK Sport.pl.

Tagi: , , ,