Myślisz o tym, żeby kupić sobie nowe Tempish rolki? Jeżeli tak, to zachęcamy do przejrzenia naszego subiektywnego przeglądu rolek tej marki. Będzie coś dla wielbicieli fitness, dynamicznej jazdy oraz dla osób początkujących. Zaczynamy!

Jaki model proponujemy dla miłośników fitnessu?

Temish rolki fitness pozwolą Ci w przyjemny sposób spalić nadmiar kalorii. Rolki fitness charakteryzują się tym, że są bardzo dobrze dopasowane i rewelacyjnie wesprą Twoje stopy.

Możemy Ci polecić na przykład model TEMPISH Ayroo Lady. Są niesamowicie wygodne. Będzie to odpowiedni wybór zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych rolkarzy.

Koła mają średnicę 90 mm. Dzięki temu zapewnią Ci łatwe manewrowanie rolkami oraz doskonałą stabilność. Na tych rolkach możesz pokonywać bez wahania nawet wyjątkowo długie dystanse. Warto jeszcze dodać, że Rolki mają dwuwarstwową wyściółkę, która jednocześnie zapewnia stabilność oraz wygodę.

A jakie rolki będzie odpowiednie do dynamicznej jazdy?

Jeżeli bardziej niż wygodę cenisz sobie mocne wrażenia, to możemy Ci zarekomendować na przykład model TEMPISH Spider. Są to standardowe rolki biegowe. Ich koszt to ponad 2000 złotych.

Przy tym konkretnym modelu chcielibyśmy jeszcze dodać, że mają one kółka o parametrach RUN 20S, 110x24mm, 90A oraz łożyska НI-SPEED TRT 11. To, co je jeszcze wyróżnia to płozy WEB. Charakteryzują się one tym, że są wyjątkowo lekkie i spójne z pozostałymi elementami rolek Tempish.

Dodatkowo są one przymocowywane do butów za pomocą centralnie położonych śrub z regulacją. Płozy są wykonane ze sprężystego, bardzo wysokiej jakości stopu AL 7000. Dla jeszcze większej jego trwałości ten stop jest obrabiany termicznie.

Tempish rolki ważą tylko 188 gramów. Sam szkielet jest ekstremalnie lekki. Wynika to stąd, że jest wykonany z aż 7 warstw włókien grafitu. W środku rolek Tempish znajduje się ekoskóra wyściełana mikrofibrą. Można w nich uprawiać zarówno sport ekstremalny, jak i wyczynowy. Rolni zniosą nawet bardzo duże obciążenia. Warto wypróbować ten konkretny model.

Jakie Tempish rolki polecamy dla osób początkujących?

Jeżeli dopiero uczysz się jazdy na rolkach, to musisz mieć taki model, który będzie stabilny i jednocześnie wygodny. Tempish rolki dla początkujących to takie, którymi bez problemu da się manewrować. Czy mamy już jakiś upatrzony model? Oczywiście, że tak.

Naszymi ulubionymi rolkami Tempish dla osób początkujących są rolki TEMPISH Vintage. Przekonują one do siebie już od pierwszych chwil ze względu na niespotykany design w stylu retro.

Warto tutaj jeszcze podkreślić, że w tym modelu wykorzystano nowoczesne technologie oraz bardzo wysokiej jakości materiały. Wszystko to sprawia, że jazda na tych rolkach jest prawdziwą przyjemnością. Są one odpowiednie zarówno do dynamicznej, jak i do bardziej spokojnej jazdy.

Wkładka wewnętrzna wykonana z dwuwarstwowego materiału stanowi ich kolejny niezaprzeczalny atut. Jeżeli poszukujesz rolek Tempish, które zostaną z Tobą na długo, to ten model będzie czymś idealnym. Gwarantują one komfortową i spokojną jazdę.

Przykładowe Tempish rolki na MCK Sport

Kliknij ten akapit, aby poznać Tempish rolki, które możesz znaleźć na stronie MCK Sport.pl.

Tagi: , , ,