Narty dla zaawansowanych

logo head

Niech każdy kolejny skręt będzie tym najlepszym

Kolekcja nart HEAD Performance ma jeden cel: sprawić, aby każdy kolejny skręt był jeszcze lepszy.
Nieważne, czy jesteś wielbicielem spokojnej jazdy po trasach czy ścigania po wymagających stromiznach — przygotuj się na poznanie nowego wymiaru wydajności.

Dwie osobowości, jedna rodzina

Lubisz spokojną jazdę czy wolisz iść na całość? Rozwijasz umiejętności czy szlifujesz techniczne detale? Wolisz zmrożony sztruks czy wiosenny firn? Niebieskie czy czarne trasy? Niezależnie od preferencji i poziomu znajdziesz tutaj narty dla zaawansowanych stworzone dla Ciebie.

Linię Performance reprezentuje dwóch braci — spokojny poszukiwacz przyjemności i prawdziwy demon szybkości. Która osobowość jest Ci bliższa?

SHAPE – W nowej linii Shape chodzi o jak najlepsze wrażenia z jazdy — pełen komfort, dzięki któremu możesz się zrelaksować i po prostu czerpać przyjemność z narciarstwa.

SUPERSHAPE – Narty SuperShape znają tylko jeden poziom prędkości: szybko. Uwielbiają dynamiczną jazdę i maksymalną intensywność.

Narty HEAD Performance

Shape vs SuperShape

Narty Head Shape

Każdy szczegół nart Shape został opracowany po to, aby ułatwić jazdę. W zasadzie nie musisz nawet myśleć — narty już inicjują kolejny skręt. Tylko kiedy niczym się nie martwisz, możesz w pełni cieszyć się nowymi doświadczeniami.

W nowej linii Shape chodzi o jak najlepsze wrażenia z jazdy — pełen komfort, dzięki któremu możesz się zrelaksować i po prostu czerpać przyjemność z narciarstwa.

 

Narty Head Supershape

Dzięki zawodniczemu rodowodowi każdy model SuperShape imponuje wydajnością. Nie są to narty racingowe, ale plasują się niewiele niżej w narciarskiej hierarchii. Są jak podszepty, które motywują do coraz szybszej jazdy i jeżdżą nieziemsko.

Narty SuperShape znają tylko jeden poziom prędkości: szybko. Uwielbiają dynamiczną jazdę i maksymalną intensywność.

Head Shape i Supershape

Technologie

Technologia EMC - Energy Management Circuit

Head Shape

Narty z serii Shape

Zaufaj nowym nartom HEAD Shape gwarantującym łatwość skręcania — dodadzą pewności przez cały dzień jazdy i wygładzą każdy stok na Twojej trasie. Kiedy narty praktycznie skręcają same, Ty możesz skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy i chłonięciu wrażeń.

HEAD Shape e-V10

Nowe narty Shape e-V10 o charakterystyce all mountain oferują topowe technologie i przyjazną geometrię.
narty head shape e v10 2023

SPRAWDŹ

HEAD SHAPE e-V8

Narty Shape e-V8 wyróżnia lekka konstrukcja i przyjazne taliowanie. Oferują wysoką uniwersalność i płynną jazdę po przygotowanych trasach.

narty head shape e v8 2023

SPRAWDŹ

HEAD SHAPE e.V5

Nowe narty Shape e.V5 wyróżnia przyjazna charakterystyka, lekka konstrukcja i technologia EMC tłumiąca negatywne wibracje.

narty head shape e v5 2023

SPRAWDŹ

HEAD SHAPE V2

Lekkie i przyjazne. Narty Shape V2 ułatwiają doskonalenie carvingowych umiejętności i podnoszą pewność siebie.

narty head shape v2 2023

SPRAWDŹ

Shape

Zobacz więcej na temat nart Shape

Head SuperShape

Narty z serii SuperShape

Nowe modele SuperShape kontynuują legendę carvingowej innowacji. To zdeterminowane narty dla zaawansowanych narciarzy, którzy chcą, aby każdy kolejny skręt był jeszcze lepszy. Użytkownicy SuperShape znają tylko jeden poziom prędkości: szybko. I zawsze idą na całość.

Head Supershape e-Original

Wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene narty Supershape e-Original to model dla doświadczonych entuzjastów carvingu i krótkich skrętów.

narty head supershape e original 2023

SPRAWDŹ

Head Supershape e-Speed

Supershape e-Speed to narty wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene – model stworzony dla doświadczonych narciarzy jeżdżących po trasach.

narty head supershape e speed 2023

SPRAWDŹ

Head Supershape e-Magnum

Supershape e-Magnum to klasyczne narty all mountain wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene – model stworzony dla wszechstronnych narciarzy jeżdżących zarówno po trasach, jak i poza nimi.

narty head supershape e magnum 2023

SPRAWDŹ

Head Supershape e-Rally

Supershape e-Rally to narty stworzone dla wszechstronnych narciarzy szukających wydajności i frajdy podczas jazdy w każdym terenie. Podobnie jak inne modele z rodziny Supershape są wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene.

narty head supershape e rally 2023

SPRAWDŹ

Head Supershape e-Titan

Głęboki śnieg poza przygotowanymi trasami? Dla nart Supershape e-Titan o szerszej geometrii to żaden problem. Ich właściwości techniczne dodatkowo podnoszą innowacyjne technologie EMC i Graphene.

narty head supershape e titan 2023

SPRAWDŹ

Head SuperShape

Zobacz więcej na temat nart SuperShape

Kurtki narciarskie Head SuperShape

Kurtki w nowoczesnym sportowym stylu o wyrazistej kolorystyce. Ten wykonany w Europie model jest dostępny w kilku wersjach stylistycznych w różnych odcieniach. Jego nowoczesną estetykę podkreśla trójwymiarowa tasiemka na ramionach i na rękawach oraz wodoodporne zamki SAB® COIL z błyszczącym nadrukiem — w kieszeniach na dłonie, kieszeni na piersi, kieszeni tylnej i kieszonce na skipass. Aby zapewnić skuteczną ochronę przed zimnem i niesprzyjającą pogodą kurtkę wypełniono izolacją PrimaLoft® najnowszej generacji i wyposażono w całkowicie podklejane szwy, odpinany i w pełni regulowany kaptur oraz odpinany fartuch przeciwśniegowy. Kieszenie wykończono kauczukową osłoną, a dolną część elastyczną linką umożliwiającą regulację szerokości kurtki.

Po prostu oszałamiające Gogle Head F-LYT

Nowa linia gogli F-LYT skupia się na tym, co najważniejsze: świetnym wyglądzie, superlekkiej konstrukcji i atrakcyjnej cenie. Dzięki zastosowaniu nowych technologii i nowatorskiego designu oferuje jeszcze lepszą wentylację i ochronę przed parowaniem szyb. To gogle o efektownym wyglądzie wyposażone we wszystko, co potrzebne.

Sprawdź wszystkie gogle z serii F-LYT.

Kaski Head R-series

Head Radar, Rachel, Rev, Rita – kaski na każdą głowę! Do tej pory zakup kasku przez internet niekoniecznie był dobrym pomysłem. Wybrany model po prostu mógł nie pasować. Kaski Head z najnowszej serii R – rozwiązują ten problem bezpowrotnie! Dzięki innowacyjnej regulacji rozmiaru kasku Sphere Fit kask pasuje idealnie leży na każdej głowie. Niesamowity patent sprawia, że problem dopasowania kasku znika i każdy może cieszyć się wygodą na stoku.

Sprawdź wszystkie kaski z serii R.

Znajdujesz się aktualnie w: