Narty Warszawa al. 3go Maja 2 – serdecznie zapraszamy do naszego specjalistycznego sklepu narciarskiego. W naszym sklepie znajdą Państwo fachową poradę i narty w atrakcyjnych cenach. Oferujemy profesjonalny dobór sprzętu na stok w tym nart!

Narty dla każdego w MCK Sport w Warszawie!

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór nart Fischer i Head z najnowszych kolekcji. Na miejscu pomożemy wybrać najodpowiedniejszy model nart, zapewniamy fachowe porady specjalnie do potrzeb klienta.

Narty zjazdowe Fischer

W MCK Sport dostępne są najnowsze kolekcje nart Fischer, a wszystkie w atrakcyjnych cenach. Fischer RC ONE, Fischer Curv Fischer Worldcup, Fischer Speed i Superior. Fischer Progressor, Fischer My Turn, oraz Fischer Transalp. Deski na trasy, poza trasy, narty freeridowe, na cały dzień, damskie męskie, juniorskie i skitourowe. Czyli dla każdego coś dobrego –  zapraszamy do nas po fachowy dobór sprzętu na narty!

Narty zjazdowe Head

W MCK Sport dostępne są najnowsze kolekcje nart Head, a wszystkie w atrakcyjnych cenach. Oferujemy Head Worldcup Rebels, Head Supershape, Head V-shape, Head Joy oraz juniorskie Head Supershape Team i Joy. Deski na trasy, poza trasy, narty freeridowe, na cały dzień, damskie męskie, juniorskie i skitourowe. Czyli dla każdego coś dobrego –  zapraszamy do nas po fachowy dobór sprzętu na narty!

Nie wiesz co wybrać? Szeroki wybór modeli, różne nazwy, modele, szerokości, długości … dla nas to pestka!

Nasi fachowcy z przyjemnością ułatwią Ci wybór – podpowiemy jaki model i w jakiej długości najlepiej wybrać. Powiemy co i czy się różni, co może wpłynąć na jazdę, a co mniej. Serdecznie zapraszamy do MCK Sport! Jeśli nie lubisz pytać, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami – opisujemy nowości, porównujemy modele – już teraz bądź na bieżąco – zapraszamy tutaj!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Narty Warszawa al. 3-go Maja 2