Narty – Warszawa? Zeszłotygodniowe opady śniegu w stolicy sprawiły, że ta kombinacja stała się możliwa. Warstwa śniegu pokrywająca warszawskie pagórki i leśne ścieżki pozwala zarówno na jazdę na nartach, jak i na biegówkach. Mamy również dobrą wiadomość – w razie niesprzyjającej pogody warszawski stok narciarski jest sztucznie dośnieżany armatkami.

narty fischer warszawa

Gdzie kupić narty w Warszawie?

Oczywiście zapraszamy do MCK Sport. Narciarstwo to dziedzina, w której się specjalizujemy. W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę nart Fischer i Head. Poza atrakcyjnymi cenami gwarantujemy fachowe porady! Na rynku nie ma słabych nart są tylko źle dobrane – pomożemy Ci wybrać dobry sprzęt!

Jak narty Warszawa to tylko MCK Sport!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystko co może się przydać na stoku narciarskim. Odzież, w tym specjalistyczne kurtki, druga warstwa, spodnie narciarskie. Znajdziesz u nas kaski i gogle Smith!

Narty dla każdego w sklepie narciarskim MCK Sport w Warszawie

U nas znajdziesz sprzęt dla całej rodziny. Niezależnie czy zaczynasz przygodę z narciarstwem, czy jeździsz prawie całe życie nasz fachowy zespół pomoże wybrać Ci narty dla Ciebie. W MCK Sport koncentrujemy się na dwóch producentach, znajdziesz u nas narty: Fischer’a i Head’a. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować kilka modeli nart i dokładnie wskazać różnicę! Mniejszy wybór wcale nie oznacza gorszego – zarówno Fischer jak i Head to czołowi światowi producenci sprzętu narciarskiego. Bogate doświadczenie producentów sprawia, że w ich ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne technologie idealnie odpowiadają na potrzeby narciarzy: kobiet, dzieci i mężczyzn, Naszym zadanie jest podpowiedzieć, który model wybrać i w jakiej długości.

Gdzie można pojeździć na nartach w Warszawie?

  • GÓRKA SZCZĘŚLIWICKA W odległości około 5 km od centrum miasta, przy ul. Drawskiej na Ochocie znajduje sklep narciarski w Warszawie MCK Sportsię jedyny stok narciarski w Warszawie. Stok długości 227 m prawdopodobnie nie zaspokoi głodu zimowego szaleństwa i nie zastąpi Wam tygodniowego wypadu w Alpy. Jednak jest to świetny pomysł na aktywne spędzenie weekendowego popołudnia. Z Górki roztacza się niepowtarzalny widok na całą panoramę miasta z Pałacem Kultury. W ośrodku istnieje możliwość zapisania siebie na indywidualne lekcje z instruktorem, a dzieci do szkółki narciarskiej.
  • GÓRA KAMIEŃSK W OZDZE Jeżeli macie wolny dzień i paliwo w baku, możecie wybrać do, położonej w okolicach Bełchatowa, Ozgi. W województwie łódzkim położony jest najbliższy stok narciarski, który pozwoli Wam nabrać trochę większej prędkości niż podczas zjazdu trasą na Górce Szczęśliwickiej. Stok w Bełchatowie ma ponad 700 metrów długości, trzy trasy zjazdowe oraz trzy wyciągi. Podróż z Warszawy nie powinna Wam zająć więcej niż 2 godziny w jedną stronę. Wyjeżdżając ze stolicy kierujcie się w stronę Rawy Mazowieckiej i Tomaszowa Mazowieckiego.
  • SZWAJCARIA BAŁTOWSKA Możliwości wyjazdu na narty Warszawa oferuje raczej niewielkie. Dlatego w poszukiwaniu narciarskich wrażeń warto wybrać się trochę dalej. W Bałtowie, położonym w odległości około 170 km od Warszawy, znajduje się tak zwana Szwajcaria Bałtowska. W ośrodku narciarskim uruchomionych jest 6 tras zjazdowych o łącznej długości około 2500 m. Ceny karnetów wahają się od 55 zł do 85 zł za dzień.
  • POWSIN I LAS KABACKI Zwolenników nart biegówek zachęcamy do wycieczki do Powsina. Z Parku Kultury w kierunku Lasu Kabackiego biegną trasy biegowe oznaczone kolorem zielonym i czerwonym. Podążając jedną z nich trafimy do Pyr, skąd bez problemu znajdziemy autobus powrotny do miasta. Jeżeli nie macie własnego sprzętu, w Parku Kultury istnieje także możliwość wypożyczenia kompletu sprzętu do narciarstwa biegowego.
  • PUSZCZA BOLIMOWSKA Pomiędzy Skierniewicami a Żyrardowem znajduje się kompleks leśny, który oprócz doświadczenia natury pozwala narciarzom także na odwiedzenie zabytkowego parku w Arkadii i pałacu w Nieborowie. Proponujemy jeden z dwóch wariantów trasy biegowej. Joachimów-Mogiły Trasa oznaczona zielonym kolorem prowadzi od leśniczówki (przy której możecie zaparkować samochód) wzdłuż rezerwatu i rzeki Rawki. Borowiny-Nieborów Wypatrujcie trasy oznaczonej czerwonym kolorem. Prowadzi ona w głąb Puszczy Bolimowskiej. Następnie kierujcie się czerwonym szlakiem w kierunku. Ze wsi ruszamy czerwonym szlakiem w głąb terenu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Po przebiegnięciu ok. 3 km skręcamy w lewo, potem znów rezerwatu Polana Siwica. W odległości około 6 km na północ od polany znajduje się meta, czyli zabytkowy pałac w Nieborowie.
  • MAZOWIECKI PARK KRAJOBRAZOWY Drugim miejscem popularnym wśród stołecznych biegaczy są tereny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Wawer, Wesoła i otaczające je gminy oferują trasy o długości od 6 do 23 km. Żółta trasa biegnąca z Międzylesia aż do Józefowa uznawana jest za najlepszą. Aby dostać się do rezerwatu weźcie autobus nr 125 z przystanku Metro Stadion Narodowy.

Sklep narciarski Warszawa Powiśle, al. 3-go Maja 2

Od lutego 2018 jesteśmy na Powiślu w al. 3-go Maja 2. Nasz nowy sklep narciarski Warszawa MCK Sport znajdziecie w samym sercu Warszawy – na Powiślu, przy al. 3 maja 2. Dzięki położeniu w bliskim sąsiedztwie Wisłostrady będziecie mieli bardzo wygodny dojazd z niemal każdego punktu Warszawy.

Wyposażenie narciarskie na wyjazd kupicie w sklepie MCK Sport! Jeżeli macie wątpliwości dotyczące doboru sprzętu, nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania – narty Warszawa – zapraszamy do MCK Sport.

Zapraszamy do sklepu narciarskiego w Warszawie na Powiślu, al. 3-go Maja 2 po narty!

Sklep z nartami Fischer Warszawa

Założyciel marki Josef Fischer urodził się 1896 roku, pochodził z ubogiej rodziny. W 1924 roku w starej stodole wynajmowanej za 125 funtów zakłada firmę. Początkowo konstruuje wagony kolejowe, z czasem narty i sanie. Gdy jego syn dorasta, rodzi się między nimi konflikt, który rozdzieli ich na lata. Junior Josef, próbuje przekonać ojca do unowocześnienia technologii na tak zwaną nartę warstwową. Po latach senior Josef ulega coraz większej popularności i przekonuje się do nowocześniejszej konstrukcji narty, konflikt zostaje zażegnany kilka przed śmiercią ojca. Junior przyjmuje do pracy dwóch mężczyzn: Ernest’a Simharl i Rudolf’a Ferch. Pierwszy stanie się najbliższym współpracownikiem młodszego Josef’a, drugi zaprojektuje pierwsze logo, po jakimś czasie zmieni je na znane nam 3 trójkąty. W 1959 roku młodzi mężczyźni decydują się wziąć udział w targach sportowych, otrzymują pierwsze zamówienie od hurtownika. Od 1960 roku firma po raz pierwszy więcej eksportuje, niż sprzeda w kraju.

Po narty Fischer zapraszamy tutaj,

Sklep z nartami Head Warszawa

Ma swój początek w 1918 roku w USA, kiedy na świat przychodzi Howard Head. Początkowo miał zostać pisarzem, ostatecznie wykształcił się jako inżynier lotnictwa. Mając 33 lata pierwszy raz w życiu próbuje jazdy na nartach. Jest bardzo niezadowolony ze sprzętu do tego stopnia, że postanawia zaprojektować go sam. Rzuca pracę i projektuje swoje pierwsze narty. Początkowo efekty są średnie, narty są szybkie, ale łamliwe. Do dalszych prac i ulepszeń zachęca go Neil Robinson. Po jakiś czasie Howard tworzy idealne narty, które zyskują z każdym rokiem więcej zwolenników.

Po narty Head zapraszamy tutaj,

Tagi: , , ,