Firma MCK Sport jest oficjalnym przedstawicielem wysokiej jakości odzieży i sprzętu sportowego takich marek jak: Fischer, HEAD, SMITH, Loeffler, Briko, Carrera,Polaroid.

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz narty, buty narciarskie, kijki narciarskie, gogle, kaski, kurtki, spodnie narciarskie, polary oraz sprzęt i akcesoria tenisowe. Zakupiony przez Ciebie towar trafia do nas bezpośrednio od producenta. Możesz mieć pewność, że wszystkie towary są odpowiednio zapakowane i transportowane. Na wszystkie produkty obowiązuje dwuletni okres gwarancji. Jeżeli odkryłeś w swoim produkcie wadę fabryczną, w każdej chwili możesz się do nas zwrócić z prośbą o wymianę lub naprawę produktu. Wszystkie reklamacje kierujemy do producenta, który bezpośrednio je rozpatruje i jeżeli jest taka możliwość, likwiduje wadę.

Oferta sklepu narciarskiego MCK Sport jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej www.mcksport.pl, serwisu Allegro oraz w stacjonarnym sklepie narciarskim w Warszawie. Czekamy na Ciebie przy al. 3 maja 2 – chętnie dowiemy się więcej o Twoich preferencjach i postaramy się dopasować sprzęt na miarę Twoich oczekiwań.