Dlaczego ceny w sklepie MCK Sport są tak atrakcyjne?

Przede wszystkim dlatego, że zakupiony u nas towar nie przechodzi przez pośredników i trafia w do naszego sklepu bezpośrednio od producenta. Z tego powodu nie zawiera ukrytych kosztów i prowizji, a Ty płacisz za niego mniej.

Znalazłeś tańszy sprzęt w innym sklepie internetowym?

Chętnie przygotujemy dla Ciebie konkurencyjną ofertę! Aby skorzystać z naszego programu „Gwarancja najniższej ceny” przeczytaj poniższe warunki i wyślij do nas wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Warunki programu „Gwarancja najniższej ceny”

§1. Definicje

 1. „Produkt porównywany” – produkt konkurencyjnej firmy, który ma niższą cenę.
 2. „Produkt MCK Sport” – produkt dostępny w sprzedaży MCK Sport, którego cena ma zostać obniżona do ceny „produktu porównywanego”.
 3. „Konkurencyjna firma” – firma, która ma w swojej sprzedaży „produkt porównywany”.

§2. Warunki

 1. Cena produktu MCK Sport może zostać obniżona do ceny produktu porównywanego, jeżeli produkt porównywany:
  1. pochodzi z tej samej kolekcji;
  2. został wyprodukowany przez tego samego producenta;
  3. ma ten sam kolor/ wzór;
  4. ma ten sam rozmiar;
  5. nie jest produktem outletowym;
  6. nie jest produktem używanym;
  7. jest dostępny w sklepie interentowym;
  8. nie jest sprzedawany za pośrednictwem serwisów aukcyjnych (np. Allegro) lub serwisów ogłoszeniowych (np. OLX), co produkt MCK Sport.
 2. Produkt konkurencyjny musi być dostępny do natychmiastowej wysyłki.
 3. Cena porównywanego produktu musi być niższa od ceny produktu MCK Sport po uwzględnieniu kosztów przesyłki ustalonych przez konkurencyjną firmę.
 4. Niższa cena produktu konkurencyjnego nie może wynikać z zastosowania kodu promocyjnego, rabatu lub otrzymanej indywidualnie zniżki.
 5. Konkurencyjna firma musi być zarejestrowana w Polsce.

§3. Zapytanie

 1. W celu wzięcia udziału w programie „Gwarancja najniższej ceny” Kupujący powinien przesłać do firmy MCK Sport wiadomość, w której wskaże produkt konkurencyjny oraz prześle link do strony produktu firmy konkurencyjnej i strony produktu MCK Sport.
 2. Po otrzymaniu prawidłowego zapytania Przedstawiciel MCK Sport skontaktuje się z Kupującym w celu przedstawienia konkurencyjnej ceny.