Wiemy, jak ważny jest właściwy dobór sprzętu narciarskiego. Szczególnie, gdy decydujemy się na produkt z najwyższej półki, który ma nam służyć nam przez lata.
Każdy z nas ma odmienne potrzeby i oczekiwania, dlatego do każdego klienta staramy się mieć zindywidualizowane podejście.

Nasi eksperci chętnie służą Wam profesjonalnymi poradami, które są poparte prawie 30-letnim doświadczeniem narciarskim i ponad 10-letnim stażem w sprzedaży sprzętu narciarskiego.

Największym komplementem jest dla nas sytuacja, gdy zadowoleni kupujący polecają nas swoim znajomym.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza doboru sprzętu, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej na temat Twojego stylu jazdy i dopasować sprzęt, który spełni Twoje wymagania.

Wolisz kontakt osobisty?

W takim razie zapraszamy do naszego sklepu narciarskiego w Warszawie. Znajdziesz nas w samym centrum Warszawy – przy alei 3 Maja 2. Najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się na Moście Poniatowskiego. Zmotoryzowanych klientów informujemy, że w okolicy znajduje się również wiele miejsc do parkowania – przy ul. Solec, wzdłuż al. 3 maja, przy stacji paliw Orlen od strony ul. Wioślarskiej oraz przy ul. Salezego.

Jeżeli jesteście zdecydowani, który produkt z naszego asortymentu chcielibyście obejrzeć, możecie powiadomić nas telefonicznie, abyśmy go dla Was odłożyli.