Head Race

WCR logo

STWORZONE DLA NAJLEPSZYCH PRZEZ NAJLEPSZYCH

Ten sezon przejdzie do historii. Dlaczego? Bo w świecie Rebelsów badania i rozwój nie mają końca – Head nieustannie udoskonala produkty. Dzięki temu możesz w pełni zaufać wszystkiemu, co tworzy.

Zobowiązanie do najwyższej precyzji, największej wydajności i wygrywania. Gdyby chcieć zilustrować cele WorldCup Rebels na przykładzie jednej osoby, byłby to Aksel Lund Svindal – i dlatego to właśnie
z nim Head nawiązał współpracę, projektując nową linię sprzętu race.

„To narty, którym możesz w pełni zaufać. Lepiej trzymają się śniegu i pozwalają skupić się na technice.” – Aksel Lund Svindal

Jako zawodnik wiesz, że pojęcie „wystarczająco szybko” nie istnieje. To narty dla tych, którzy szukają prędkości. Setna sekundy to niewiele, ale czasem tyle wynosi różnica między wygraną i przegraną. Właśnie dlatego potrzebujesz sprzętu o najwyższych osiągach, dzięki któremu znajdziesz się na swoim miejscu – przed wszystkimi.

Head narty race

Seria Head Race

Szybko, szybciej, Head

Wiodąca kategoria Head to seria RACE. Każdy produkt w tej linii został opracowany, wyprodukowany i wykończony w jednym celu – aby zapewnić miejsce na podium. W każdą warstwę i każdy element nart z tej grupy wpisane są osiągi. Każda z nich przygotowana jest inaczej, ale łączy je jedno – gwarantują maksymalną przyjemność z jazdy.

Reaktywność

Sprzęt Worldcup Rebels udowadnia swoją wartość, ponieważ został do tego stworzony. Oparta na najnowocześniejszych materiałach konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap oferuje doskonałe połączenie superlekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw materiału Titanal zapewniających reaktywność niezbędną aby wygrać.

Kontrola

Sprzęt Head to starannie wykończone i mistrzowsko skonstruowane maszyny, które zapewniają narciarzom niezrównane wrażenia z jazdy. Wyróżnia je EMC, jedyny na świecie elektroniczny system tłumienia wibracji, który umożliwia płynną jazdę nawet po najbardziej nierównej trasie. To niezawodne produkty, dzięki którym masz pełną kontrolę nad każdym przejazdem.

Stworzone do szybkiej jazdy

Gwarancja najwyższych osiągów wszystkiego, co wytwarza Head. To podstawa ich DNA i cecha, która dotyczy każdego produktu z kolekcji Head. „To narty, którym możesz w pełni zaufać. Lepiej trzymają się śniegu i pozwalają skupić się na technice.” – Aksel Lund Svindal

Dlaczego E-RACE? Ponieważ ścigasz się i wiesz, że pojęcie „wystarczająco szybko” nie istnieje. To narty dla tych, którzy szukają prędkości. Setna sekundy to niewiele, ale czasem tyle wynosi różnica między wygraną i przegraną. Właśnie dlatego potrzebujesz sprzętu o najwyższych osiągach, dzięki któremu znajdziesz się na swoim miejscu – przed wszystkimi. Oto idealne narty do całodziennej jazdy dla narciarskich mistrzów

Zobacz wszystkie narty Head Worldcup!

narty Head race

Technologie

Technologia EMC - Energy Management Circuit

Buty Raptor

Osiągi na poziomie Pucharu Świata i dopasowanie z najwyższej półki. Raptor to najnowsza ewolucja w długiej historii bezkonkurencyjnych butów narciarskich. Teraz w wersji z technologią Liquid Fit zapewniającą jeszcze większą precyzję. Zarówno na trasie zawodów, jak i w dopasowaniu butów liczy się każdy milimetr. Precyzyjnie skonstruowane buty Head Raptor WCR wyposażone w technologię Liquid Fit zapewnią komfort najbardziej wymagającym stopom.

Zobacz wszystkie buty Head Raptor!

 

Odkryj buty Raptor

Kaski racingowe

Opracowane we współpracy z wieloma alpejczykami ze światowej czołówki — World Cup Rebels — i przez nich wybierane. Kaski z tej linii odpowiadają na specyficzne potrzeby wyczynowego narciarstwa: mają niezwykle solidną konstrukcję i aerodynamiczny kształt, są wytrzymałe i oferują najwyższą ochronę.

Zobacz wszystkie kaski Head Race!

DOWNFORCE

Solidna i wytrzymała skorupa o aerodynamicznym kształcie, ekstremalnie lekka i niesamowicie bezpieczna. Oferuje tryb speed z akustycznymi nakładkami oraz przeznaczony do slalomu tryb slalomowy, w którym nakładki można wyjąć, a na ich miejsce zamontować gardę. w połączeniu z nowymi racingowymi goglami Sentinel tworzy idealnie dopasowany zestaw.

  • Modularna konstrukcja.
  • Zoptymalizowana aerodynamika.
  • Najwyższa ochrona.

Downforce & Sentinel

Gogle i kaski Head race

Gogle racingowe

Opracowane we współpracy z wieloma alpejczykami ze światowej czołówki — World Cup Rebels — i przez nich wybierane. Gogle z tej linii odpowiadają na specyficzne potrzeby wyczynowego narciarstwa i oferują szeroki wybór wymiennych szyb umożliwiających perfekcyjne dopasowanie do zmiennych warunków pogodowych. Wszystkie modele z tej gamy są sprzedawane z jedną szybą zapasową.

Zobacz wszystkie gogle Head Race!

Nowa technologia szyb 5K

Torby i pokrowce racingowe

Funkcjonalność, wysoka jakość i lekkość — tutaj znajdziesz idealne dopełnienie swojego racingowego bagażu. W torbach i pokrowcach Head zmieścisz wszystko, co potrzebne podczas zawodów, treningów i wakacyjnych wyjazdów.

Zobacz wszystkie torby i pokrowce Head Race!

Rebels Racing Backpack

odzież racingowa Head

Znajdujesz się aktualnie w: