Bachledka Ski & Sun

Stacja narciarska - Bachledka Ski & Sun

Bachledka Ski & Sun to ośrodek narciarski położony na obszarze Magury Spiskiej – stacja łączy 3 doliny, do których można dojechać od Nowego Targu, Nowego Sącza lub Popradu. Bachledka gwarantuje bardzo dobre warunki śniegowe, oraz miłą rodzinną atmosferę. Stoki narciarskie to ponad 8 km tras z dobrą infrastrukturą wyciągową 10-osobowa nowoczesna kolejka linowa, 4-osobowa otwarta kolejka oraz 6 wyciągów narciarskich. Stacja należy do programu Tatry Super Ski.

Informacje o stacji narciarskiej Bachledka Ski & Sun

ORCZYKI
5
GONDOLE
1
WYCIĄGI KRZESEŁKOWE
1
KOLEJ LINOWA
KOLEJ TOROWA
NAŚNIEŻANIE
JAZDA POZA TRASAMI
NARCIARSTWO TOUROWE
SNOWPARK
STOK DLA DZIECI
SKIBUS
NOCNA JAZDA

Informacje o trasach

Długość tras zjazdowych: 8.1 km
Trasy łatwe : 2.9 km
Trasy średnie: : 3.6 km
Trasy trudne: : 1.6 km
Długość tras biegowych: km
Wysokość: od 820 do 1160 m n. p. m

Kontakt do ośrodka

Centrum informacji Bachledka
Bachledova dolina 702
059 55 Ždiar
Słowacja

Telefon: +421 52 44 98 101
Telefon: +421 911 977 455
E-mail: info@bachledka.sk

Mapa Bachledka Ski & Sun

Co jeszcze ciekawego znajdziemy w Bachledce?

Bachledka Ski & Sun to nie tylko teren narciarski. Oferuje sporo dla osób nie jeżdżących na nartach. Do dyspozycji jest tor bobslejowy, oświetlone lodowisko w Jezersku, 20 km tras do narciarstwa biegowego, czy wellness bezpośrednio przy ośrodku narciarskim. Poza atrakcjami goście mają okazję oglądać wyjątkowe widoki na zaśnieżone Tatry Bielskie – do dyspozycji jest też 32 metrowa wieża widokowa.

Dlaczego warto odwiedzić Bachledka Ski & Sun?

Urlop zimowy w Bachledce to komfort dla każdego. Restauracja PANORAMA spełnia wszystkie Twoje oczekiwania związane z udaną podróżą. PANORAMA to nie tylko gastronomiczne przeżycia, ale także kulturalna, relaksacyjna, edukacyjna sala edukacji ekologicznej, sklep z pamiątkami z regionalnymi specjałami oraz kawiarnia z barem. Sam budynek i okolice restauracji są przystosowane dla wózków inwalidzkich. Z myślą o rodzinach został przygotowany kącik dla dzieci oraz pełne zaplecze przyjazne maluchom. Wokół ośrodka narciarskiego można znaleźć wiele miejsc noclegowych, do wyboru luksusowy hotel, rodzinny pensjonat lub stylowy domek.

Przeżyj malownicze centrum górskie Bachledka Ski & Sun. Ciesz się szczęściem i zrelaksuj się podczas zimowych rodzinnych wakacji w otoczeniu przyrody, uprawiaj sport i ponownie połącz się z naturą, sobą, przyjaciółmi i rodziną. Przeżyj zimę pełną przygód.

Więcej informacji na temat stacji narciarskiej Bachledka Ski & Sun znajdziesz w serwisie strefa.ski klikając tutaj.

Sprzęt narciarski na wyjazd

Jeżeli potrzebujesz zakupić sprzęt na swój wyjazd, sprawdź narty zjazdowe Fischer w sklepie sportowym mcksport.pl klikając tutaj.

Znajdujesz się aktualnie w: