Trafoi am Ortler

Stacja narciarska - Trafoi am Ortler

Stacja narciarska Trafoi am Ortler znajduje się w Południowym Tyrolu we Włoszech na sławnej przełęczy Passo Stelvio. Zaletą tego miejsca jest zaciszność. Stacja znajduje się w środku lasu na maksymalnej wysokości 2400 m n.p.m.

Informacje o stacji narciarskiej Trafoi am Ortler

ORCZYKI
1
GONDOLE
WYCIĄGI KRZESEŁKOWE
3
KOLEJ LINOWA
KOLEJ TOROWA
NAŚNIEŻANIE
JAZDA POZA TRASAMI
NARCIARSTWO TOUROWE
SNOWPARK
STOK DLA DZIECI
SKIBUS
NOCNA JAZDA

Informacje o trasach

Długość tras zjazdowych: 9 km
Trasy łatwe : 5 km
Trasy średnie: : 2 km
Trasy trudne: : 2 km
Długość tras biegowych: 0 km
Wysokość: 2550 - 2570 m n. p. m

Kontakt do ośrodka

Adres:
Via Principale n.57
39029 Trafoi
Włochy

Telefon: +39 0473 613015
E-mail: info@seilbahnensulden.it

Mapa Trafoi am Ortler

Wjazd na stok wyciągiem trwa 15 minut, ale za to można podziwiać przepiękne widoki. Można się zrelaksować. Na stoku znajduje się dobra restauracja z przeszklonymi ścianami oraz tarasem. Alpy wydają się być na wyciągnięcie ręki. Wyżej można się dostać za pomocą kolejki orczykowej. Z tego stoku można zjechać na sam dół. Nartostrada biegnie przez las. Obok wyciągu jest też ośla łączka z taśmą do wyjeżdżania. Na stoku są dostępne karnety w różnych cenach. Cena dla osoby dorosłej w szczycie sezonu na samo Trafoi to 167 euro.

Dostępny jest też karnet obejmujący Trafoi i Soldę na 6 dni za 188 euro. Możesz też zrobić sobie skisafari. Na Trafoi obowiązuje karnet „Zwei Länder Skiarena” (5 stoków / 211 km tras / 225,50 euro za 1 osobę dorosła). Jeżeli chodzi o nocleg, to warto zainteresować się ofertą Hotelu Bella Vista w Trafoi. Znajduje się tutaj również Muzeum Parku Narodowego Stelvio. W nim dostępne są dwie wystawy: o sposobach adaptacji fauny i flory do alpejskich warunków. Wstęp do muzeum dla osoby dorosłej to tylko 3 euro.

Najważniejsze zalety stacji narciarskiej:

  • Nartostrada biegnąca przez las
  • Możliwość zorganizowania sobie skisafari
  • Wiele opcji karnetów
  • Muzeum Parku Narodowego Stelvio

Sprzęt narciarski na wyjazd

Jeżeli potrzebujesz zakupić rękawice na swój wyjazd, sprawdź rękawiczki narciarskie męskie dostępne w sklepie sportowym mcksport.pl klikając tutaj.

Znajdujesz się aktualnie w: