Val di Fassa – Pozza di Fassa Aloch Buffaure

Stacja narciarska - Val di Fassa – Pozza di Fassa Aloch Buffaure

Val di Fassa – Pozza di Fassa Aloch Buffaure to stacja narciarska, która jest położona w samym centrum Doliny Fassa. Jest otoczona ze wszystkich stron Dolomitami. Można tutaj podziwiać wiele słynnych szczytów, między innymi: Monzoni, Vajolet, masyw Sella i lodowiec Marmolada.

Informacje o stacji narciarskiej Val di Fassa – Pozza di Fassa Aloch Buffaure

ORCZYKI
2
GONDOLE
1
WYCIĄGI KRZESEŁKOWE
4
KOLEJ LINOWA
KOLEJ TOROWA
NAŚNIEŻANIE
JAZDA POZA TRASAMI
NARCIARSTWO TOUROWE
SNOWPARK
STOK DLA DZIECI
SKIBUS
NOCNA JAZDA

Informacje o trasach

Długość tras zjazdowych: 17 km
Trasy łatwe : 1 km
Trasy średnie: : 13 km
Trasy trudne: : 3 km
Długość tras biegowych: 0 km
Wysokość: 1320 - 2354 m n. p. m

Kontakt do ośrodka

Adres:
POZZA DI FASSA – ALOCH – BUFFAURE
Piaza de Comun, 2
38036 Pozza di Fassa (TN)
Włochy

Telefon: +39 (0462) 609670
E-mail: infopozza@fassa.com

Mapa Val di Fassa – Pozza di Fassa Aloch Buffaure

Stacja narciarska Val di Fassa – Pozza di Fassa Aloch Buffaure daje możliwość przejechania na nartach do Panoramy i Sellarondy na jednym karnecie, co jest bardzo korzystne ekonomicznie. Natomiast nocne narciarstwo można oprawiać w Ski Stadium w Pozza. Rejon narciarski Buffaure, łączy się z areną w Ciampac.

Dla narciarzy dostępnych jest tutaj aż 17 tras zjazdowych. Są one odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych narciarzy. W razie potrzeby wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane. Do dyspozycji narciarzy na stacji narciarskiej dostępne są cztery wyciągi krzesełkowe, dwie linie wyciągów narciarskich oraz jedna linia kolejki kabinowej. W Ski stadium Val di Fassa znajduje się snow park, z którego można korzystać również po zmierzchu. To jest dobra propozycja dla bardziej zaawansowanych narciarzy. Sztuczne oświetlenie jest tutaj włączane kilka razy w tygodniu.

Każdy narciarz znajdzie tutaj coś dla siebie. W połączeniu z Sella Rondą daje to wspólnie ponad 500 km tras narciarskich. Dodatkowo można też przejechać na nartach do stacji Canazei, oraz Campitello

Najważniejsze zalety stacji narciarskiej Val di Fassa – Pozza di Fassa Aloch Buffaure

  • Oświetlone stoki
  • Możliwość przejechania na nartach do Panoramy i Sellarondy na jednym karnecie
  • Ski stadium Val di Fassa  ze snow parkiem
  • Piękne widoki na Dolomity

Więcej informacji na temat stacji narciarskiej Val di Fassa – Pozza di Fassa Aloch Buffaure znajdziesz w serwisie strefa.ski klikając tutaj.

Sprzęt narciarski na wyjazd

Jeżeli potrzebujesz zakupić bieliznę termoaktywną na swój zimowy wyjazd, sprawdź „bielizna termoaktywna merino” w sklepie sportowym mcksport.pl klikając tutaj.

Znajdujesz się aktualnie w: