Tenis jest sportem olimpijskim i od lat przyciąga graczy w każdym wieku. Wystarczy strój, piłki, rakieta i można zaczynać. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na zakupy, lub do Klubu Tenisowego Marki – nawet bez rakiety – klub udostępnia rakiety testowe bezpłatnie, więc pierwsze odbicia można zrobić rakietą testową. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu tenisowego w Warszawie. W naszej ofercie znajduje się tenisowy asortyment takich marek jak: Head, Tecnifibre.

Dlaczego warto odwiedzić nasz sklep tenisowy w Warszawie?

  • szybki dojazd – jesteśmy w centrum miasta, na Powiślu al. 3go Maja 2
  • łatwe parkowanie – vis a vis sklepu jest płatny parking, zawsze znajdziesz miejsce
  • profesjonalny serwis rakiet  – masz naciąg do wymiany, chętnie pomożemy
  • wysokiej klasy sprzęt, fachowe porady – możesz na nas liczyć

HEAD to wiodący producent sprzętu tenisowego i narciarskiego. Firma od lat słynie nie tylko z produkcji rakiet tenisowych, ale również ze świetnej odzieży sportowej czy butów tenisowych. Bogate doświadczenie Head’a zapewnia, że każdy produkt jest dopracowany, ma świetne właściwości i jest bezpieczny.

MCK Sport jest oficjalnym sklepem HEAD’a w Polsce. Produkty zakupione w naszym sklepie są pierwszego gatunku i  objęte gwarancją producenta. Kupując u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny!

Punkt testowy Head – Head test center

Naszym klientom udostępniamy najnowsze rakiety HEAD do testów! Przed zakupem rakiety warto sprawdzić co najlepiej nam odpowiada. Zapraszamy do testowania sprzętu – rakietę testową możesz wypożyczyć w naszym sklepie pozostawiając kaucję w wysokości 600zł, lub na miejscu w Klub Tenisowy Marki ul. Piłsudskiego 117, 05-270 Marki (prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dostępności).

Sprawdź naszą ofertę do tenisa:

W naszej ofercie znajdziesz również odzież tenisową, specjalne obuwie na korty tenisowe, oraz wszystkie niezbędne akcesoria tenisowe.

Tenis w Markach – odwiedź nasz klub