Buty narciarskie Warszawa al. 3go Maja 2 – serdecznie zapraszamy do naszego specjalistycznego sklepu narciarskiego. W naszym sklepie znajdą Państwo fachową poradę i buty narciarskie w atrakcyjnej cenie. Oferujemy profesjonalny dobór sprzętu z możliwością termoformowania zarówno botka wewnętrznego, jak i skorupy butów – bootfitting Warszawa.

Znajdziesz u nas szeroki wybór butów Head Nexo:

Buty narciarskie na każdą stopę w MCK Sport w Warszawie!

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór butów narciarskich Fischer i Head z najnowszych kolekcji. Na miejscu pomożemy wybrać najodpowiedniejszy model butów, oraz przeprowadzimy proces personalizacji botka i skorupy – wszystko profesjonalnie i z dostosowaniem do potrzeb klienta.

Buty narciarskie Fischer

W MCK Sport dostępne są najnowsze kolekcje butów narciarskich Fischer, a wszystkie w atrakcyjnych cenach. Fischer Podium, Fischer curv, Fischer RC ONE, Fischer RC PRO, Fischer Cruzar oraz wersje damskie Fischer My Curv, Fischer My RC ONE, Fischer My RC PRO, Fischer My Cruzar i wersje juniorskie Fischer RC4. Wszystkie modele butów Fischer w atrakcyjnych cenach – zapraszamy do nas po fachowy dobór sprzętu na narty!

Szerokość butów narciarskich Fischer (26,5):

 • 92mm – Fischer Podium
 • 96mm – Fischer Podium GT
 • 97mm – Fischer Curv i Fischer Podium JR
 • 99mm – Fischer Ranger i Fischer JR
 • 100mm – Fischer RC PRO
 • 101mm – Fischer RC ONE
 • 103mm – Fischer Cruzar

Uwaga – wraz ze zmianą wielkości skorupy szerokość wzrasta lub spada o 2mm, podana szerokość jest dla rozmiaru 26,5.

Fischer – buty narciarskie Warszawa al. 3-go Maja 2 – Zapraszamy!

Buty narciarskie Head

W MCK Sport dostępne są najnowsze kolekcje butów narciarskich Head, a wszystkie w atrakcyjnych cenach. Head Raptor, Head Vector, Head Nexo, Head Kore, Head Advant Edge, Head Next Edge, Head Cube, oraz juniorskie Head Raptor i Head Z. Wszystkie modele butów Fischer w atrakcyjnych cenach – zapraszamy do nas po fachowy dobór sprzętu na narty!

Szerokość butów narciarskich Head (26,5):

 • 96mm Head Raptor
 • 98mm Head Vector i Nexo RS
 • 100mm Head Nexo
 • 102mm Head Advant Edge i Next Edge
 • 104mm Head Cube

Uwaga – wraz ze zmianą wielkości skorupy szerokość wzrasta lub spada o 2mm, podana szerokość jest dla rozmiaru 26,5.

Head – buty narciarskie Warszawa al. 3-go Maja 2 – Zapraszamy!

W naszym sklepie w Warszawie mamy możliwość przeprowadzenia personalizacji butów narciarskich. Na czym polega personalizacja butów narciarskich? – zapraszamy tutaj. W skrócie jest to wielka rewolucja w doborze sprzętu narciarskiego – można idealnie dopasować kształt skorupy i botka wewnętrznego na nogi. Od kilku sezonów jest już niemal standardem wsród większych producentów. Dopracowane technologie takie jak oferuje Fischer, czy Head to gwarancja, że każde buty będą wygodne. Mało tego, że wygodne to dobrze dopasowane do kształtu stopy.

Dlaczego wybór butów narciarskich jest taki ważny?

Buty narciarskie są najważniejszym element wyposażenia na stok. Właściwie dobrane zapewnią nie tylko komfort, ale również wysoki stopień dopasowania, czyli kontrolę. Bardziej zaawansowane osoby poszukują jak najlepiej dopasowanych butów narciarskich. Większość dostępnych w ofercie MCK Sport modeli posiada możliwość termoformowania skorupy – pozwala to na dostosowanie kształtu butów do indywidualnych potrzeb narciarza. Dzięki temu można wybrać i spersonalizować buty, które będą idealnie dopasowane do kształtu stopy – zapraszamy do MCK Sport w Warszawie po buty narciarskie!

Buty narciarskie na wąską stopę

W MCK Sport nie tylko znajdziesz szeroki wybór butów narciarskich – możesz także liczyć na fachową poradę. Jeśli będzie taka potrzeba wybrane modele butów możemy spersonalizować – wygrzewamy na miejscu botek wewnętrzny  (liner), możemy też termicznie formować skorupę butów. Pozwala to na świetne dopasowanie przy jednoczesnym komforcie.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z fachowej pomocy bootfittera – zapraszamy do MCK Sport w Warszawie al. 3go Maja 2!

O boot-fitting’u, termoformowaniu butów narciarskich, dopasowaniu sprzętu przeczytasz więcej tutaj. Jeśli masz wysokie podbicie, szeroką lub wąską stopę, może hallux – każdy nietypowy przypadek to dla nas wyzwanie i ogromna satysfakcja z zadowolonych klientów, którym pomogliśmy!

Szeroki wybór butów narciarskich Warszawa Powiśle!