Zanim wejdziesz na stronę sklepu internetowego, to powinnaś się zastanowić, czego tak naprawdę potrzebujesz. Dobrym pomysłem jest poproszenie kogoś znajomego o pomoc w określeniu poziomu swoich umiejętności. Warto też zadać sobie pytanie, jak się czujesz na łatwiejszych, dobrze przygotowanych trasach narciarskich, a jak np. na oblodzonych trasach. Narty Head damskie są przeznaczone dla kobiet o każdym poziomie zaawansowania.

Narty Head damskie

Narty Head damskie– jaki powinny mieć promień skrętu?

Radius to promień taliowania nart. Gdy jest krótszy, to narty Head damskie są bardziej skrętne. Dlatego, gdy jesteś na takich nartach, to masz wrażenie, że o wiele lepiej je kontrolujesz, Możesz na takich nartach bardzo szybko zmienić kierunek jazdy albo zacieśnić skręt. Gdy zamierzasz rozwijać większe prędkości, to narty Head damskie z krótkim promieniem przy skrętach mogą zachowywać się niepewnie. Jeżeli lubisz jeździć trochę dłuższym łukiem i rozwijać większe prędkości, to dobrym wyborem dla Ciebie będą Head narty damskie z większym promieniem.

Przykładowo model HEAD EPIC JOY 2021+ JOY 11 ma promień skrętu 11.5m/163cm i jest przeznaczony dla kobiet, które doskonale jeżdżą na nartach. Ten model jest odpowiedni tylko na dobrze przygotowane trasy.

Narty damskie

Narty Head damskie – geometria, profil boczny, rocker

Profil boczny jest wyjątkowo mocno związany z terminem rocker. To ostatnie określenie to zwiększone wygięcie dziobów i tyłów nart. Rocker ma sprawić, że narty będą bardziej uniwersalne i prostsze w prowadzeniu, nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Narty, które będą miały większy rocker, będą lepiej jeździły po miękkim podłożu. Łatwiej będzie na nich jeździć po muldach oraz po mniej przygotowanej trasie albo po mokrym śniegu.

Jeżeli szukasz nart, które poradzą sobie na każdej trasie, to polecamy model HEAD TOTAL JOY 2021+ JOY 11. Są wyposażone w Allride Rocker, który umożliwia bezpieczną jazdę zarówno po stromych stokach, jak i po puchu.

Head narty

Narty firmy Head – jakie modele polecamy?

Ciekawym wyborem dla kobiet będzie model HEAD ABSOLUT JOY 2020 + JOY 9. Będzie on odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych narciarek. Została w nich zastosowana technologia ERA 3.0, która jest idealnym połączeniem technologii, kształtu oraz geometrii. Ta technologia gwarantuje większą kontrolę nad nartami, lepsze prowadzenie i trzymanie krawędzi.

damskie narty Head

Nasza druga propozycja to narty HEAD EPIC JOY 2020 + JOY 11. Zastosowano tutaj technologię Graphene. Narty wyprodukowano z najcieńszego, najlżejszego oraz najbardziej wytrzymałego materiału na świecie. Dodatkowo została tu użyta wcześniej wspomniana technologia ERA 3.0.

Przykładowe damskie narty Head na stronie mcksport.pl

Chcesz zobaczyć więcej modeli? Jeżeli tak to kliknij ten link, aby zobaczyć narty Head damskie dostępne w sklepie mcksport.pl!

Tagi: , ,