Fischer RC4 Worldcup występują w kilku wersjach, w tym wpisie wyjaśnimy czym się one różnią i który model rekomendujemy wybrać. Worldcupy to kultowe narty Fischer zaprojektowane z myślą o narciarzach jeżdżących bardzo dobrze technicznie, lubiących pracować na stoku. Jeśli w każdy skręt wkładasz dużo siły i oczekujesz dużego przyśpieszenia RC4 Worldcup z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Zawodnicze SL i GS, czy Worcdup SC i RC

narty fischer worldcup gs jr 2020

Fischer RC4 Worldcup SL i Fischer RC4 Worldcup GS to ręcznie robione narty dla zawodników. Deski przeznaczone są na przygotowane, twarde trasy. Świetnie sprawdzają się przy dużych prędkościach. Od standardowych nart różnią się sztywnością – wymagają większej siły, techniki i aktywnego prowadzenia. Modele seniorskie mają jeszcze swój podział na damskie i męskie, które dodatkowo dzielą się na wersje standardową i twardą. Poza nimi w ofercie dostępne są wersje juniorskie SL jr i GS jr, które swoją budową nie różnią się od wersji seniorskich. Wszystkie modele z grupy nart zawodniczych zaprojektowane są do sportowej jazdy, rekomendowane na zamknięte, specjalnie przygotowane stoki.

narty fischer worldcup rc 2020

Model nart RC4 Worldcup SC i RC jest za to odpowiedzią na potrzeby większości użytkowników. Stworzone do szybkiej i ostrej jazdy na normalnych trasach dadzą więcej przyjemności na trasie, przy zmiennych warunkach na stoku, niż wersje zawodnicze.  Od dwóch sezonów narty były dostępne z dwoma kolorami ślizgów żółtym i czarnym – poza kolorem niczym się od siebie nie różniły. Od sezonu 2019/2020 producent wprowadził jedną zmianę – płytę. Do tej pory narty były wyposażone w płytę Racetrack.

W nowej ofercie narty z czarnym ślizgiem dostępne będą tak jak do tej pory z płytą Racetrack, natomiast narty z żółtym ślizgiem z sztywniejszą płytą Curv Booster – znaną już z modeli Curv i wersji zawodniczych. Narty z płytą Curv Booster będą jeszcze szybsze!

Po zakup nart Fischer RC4 Worldcup zapraszamy tutaj!

narty fischer rc4 worldcup

Tagi: , , , ,